Avatar uživatele
anonym

Máte to také tak?

Vcera v techle vedrech me manzel prekvapil svou prosbou o knedlo,zelo.Jo,to vis,rikala jsem si v duchu,pridala par myslenek o tyranovi,ale pak jsem mu na to pristoupila.Rekla jsem si,ja ti ho udelam,takovy.ze na nej do smrti nezapomenes!Na kus flakoty jsem nahazela co se dalo i nedalo,knedlik jsem mela od soudruhu z nemecka,mam to tam co by kamenem dohodil,a vite co mi rekl?Tak dobry knedlo jsem od tebe jeste nemel.Tak se ptam,kdyz se s necim crcate je vysledek take horsi nez kdyz se s tim neparete?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? ReHu, annas, Jahoda, anonym, rynek878 před 5020 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ReHu

Souhlasí 🙂.
Když je na něco velká chuť a trochu hlad k tomu, chutná to všechno o moc víc 🙂.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kropitko

Souhlasím se všemi,jen bych dodala,že knedlo,vepřo,zelo je jednoduché udělat. Buďte ráda,že si nevymyslel něco složitějšího…?!
Jinak můj manžel jí jen sýr,zase sýr,pak sojové maso a dvakrát do roka kuřecí řízek. Víte jak mě štve,že mu nechutná maso jako mě,já bych mu dělala maso od rána do večera,jen kdyby chtěl…:-(
Doplňuji:
Nabubindes i to mám za sebou a není o co stát,,,myslím ten hlad..

Upravil/a: kropitko

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kvikal

proto se taky říká, že muži jsou nejlepší kuchaři – vaření tolik neřeší a nebojí se experimentovat… ale nemyslete si, mě se to taky občas stává

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
1popelka1

Já to mám taky tak, čím více se snažím, tím je výsledek kolikrát horší, než kdybych to něco odbyla. Pak si nadávám, že jsem nad tím trávila spoustu času a zbytečně.

A taky platí, jak psala ReHu, když je hlad, chutná všechno.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nabubindes

hmm… a kdy jste mněli naposled hlad?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

mám to někdy také.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

ale samozrejme,cim vic se clovek snazi,tim horsi je ve finale vysledek,varim od svych 9 let,takze neco malo uz umim.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

A ja mam podobne a tak mi pribyvaji nove nezname recepty,kdyz to ma doma uspech uz si pisi Alamismas atd.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek