pepe88

Máte tipy, jak navodit spánek po noční směně?

Nejlepší odpověď
Drap

Lehnout si a spát. Vždy jsem to takto dělal a nebyl problém.

Další odpovědi
Shoehardt

Já bych zkusil postupovat stejně jako po odpolední směně 🙂

Kelt

Problémy s tím nemám. Přijdu a zalehnu. Je sice pravda, že jsem byl po noční vzhůru a dělal na PC. Pokud cítím únavu, umyji si obličej studenou vodou. A pokud mám jít ráno spát, tak není problém. Někdy spím od 6 do 10, jindy do 13 hodin. A žádný rituál nemám.

Yanger

Zkuste MELATONIN-lze koupit i bez predpisu jako potravinovy doplnek

marci1

Dala bych si teplou koupel a meduňkový čaj nebo pivo (dle chuti). 🙂

lota

Mléko s medem. Meduňkový čaj. Relaxační hudba.

Jugar1

Příspěvek smazán administrátorem.

Jugar1

Běhej 5 minut ve vsi a pak si dej grog,to bude spaní jako když se utahá mladá paní.