Avatar uživatele
Kepler

Máte tetování?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? UPhelp před 1020 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
UPhelp

Nemám, nemám to rád

Nemám a žádná forma tetování se mi nelíbí ani malé ani černé nebo barevné a už vůbec ne obří tetování pokrývající celou kůži. Znám ale spoustu lidí, kterým se to líbí.
Docela mě štve jak je to v módě posledních pár desetiletí (a stále se to rozrůstá).
Jako ať si ostatní dělají, co chtějí, ale za mě hnus. Nelíbí se mi to.
Když to vezmu z pohledu všech bývalý spolužáků, přátel a známých a tak všichni nadšenci do tetování a dobrá polovina nějaké tetování má (když nad tím tak přemýšlím a započítám i malá tetování, tak větší polovina. A ten zbytek by tetování chtěl).
Jsem zastáncem čisté kůže (tím nemyslím žádný rasismus :D ale prostě čistou přirozenou kůži neznetvořenou těmi čmáranicemi).
Rozmach kultu tetování je vidět v létě, kdy je vidět že každý druhý má nějakou kérku. A taky na počtu testovacích salónů… V každém městě několik.

Upravil/a: UPhelp

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
RyuzakiKate

Odpoveď byla označena jako užitečná

Nemám, nemám to rád

Nikdy se mi to nelíbilo a ani to nemám v plánu. Už jsem tu na toto téma svůj názor psala. Přijde mi to jako takovej rozmar. A navíc dneska už to má každej druhej, se svým čistým tělem představuju skoro výjimku. Někomu to může slušet, ale asi ještě nikdy mi nad nějakým tetováním vyloženě nespadla huba a řekla bych si, že se mi fakt líbí. Shodou náhod ale teď chodím s chlapcem, který je fanoušek tohoto fenoménu a ví moc dobře, jaký na to mám názor, já naopak zase vím, že mu do toho nemůžu mluvit, ale máme takovou nepsanou dohodu, na kterou přistoupil – za každý jeho nový tetování chci nový šaty. ;)

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Kepler Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

Nemám, nemám to rád

Bolí to, když se to dělá, máš to nafurt a ještě se smršťuje, jak stárneš. Fakt nechápu, jak si to někdo dobrovolně může nechat dělat…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Jiná odpověď

Stejný názor jako Quentos.

Móda je pomíjivá a udělat hrubé chyby dříve, než pomíjivost pochopíme, je velmi snadné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Jiná odpověď

Jediné tolerovatelné tetování je takové, které měly například jednotky SS (skrytě v podpaží měli vytetovánu krevní skupinu – ryze praktická věc).

Jinak to, co dnes běžně vídám se mi zpravidla NELÍBÍ. Povětšinou jde o nevkusný výběr i rozsah tetování, někdy dokonce i o kvalitu provedení. Ale víš jak > „Co mi není rovno, po tom je mi …O!“
Ať si klidně nechají na sebe vytetovat v Kandží (japonskoé „hieroglyfy“) něco jako „K PRONAJMUTÍ“, když jim to udělá dobře. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reganois

Nemám, nemám to rád

Nemám tetování, protože k tomu nemám zvláštní vztah. Ale jsou tetování, která vypadají dobře.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

Nemám, nemám to rád

Bylo mi třicet dřív, než to přišlo do módy

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jáára

Jiná odpověď

Nemám. Nic proti tetování nemám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Mám víc tetování, líbí se mi to

Mám tři tetování. První bylo nad kotníkem, druhé pod uchem, třetí na předloktí, a přeju si další, protože se mi to líbí. Ale není tetování jako tetování.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Malvína

Jiná odpověď

Zatím nemám, ale brzy půjdu. Líbí se mi jak které. Musí to mít význam.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Justin1

Nemám, nemám to rád

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Nemám, nemám to rád

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Nemám, nemám to rád

Mé tělo je mi svaté.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Jiná odpověď

Pokud není přehnané, tak se to dá vydržet.

Upravil/a: paul1

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
UPhelp

RyuzakiKate, tetování je nafurt a je to větší záležitost, oproti šatům. Takže za 1 nové tetování by to chtělo tak desatery šaty nebo několik šatů a pár párů bot. ;)

před 1019 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
RyuzakiKate

Vyřídím :)
JInak já si vybírám kvalitní a drahé kousky, to se neboj :)
Co jsme se poznali, tak si nechal udělat zatím dvě nové. Radši nechci vědět, na kolik ho to přišlo, ale minimálně tistícovku jsem z něj dycky vydyndala :)

před 1019 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
UPhelp

Tetování stojí vždy několik tisíc i desítek tisíc. Záleží jak velké, pokud se dělá na jedno posezení, není tak drahé (za pár tisíc, asi do 10 tisíc), ale pokud je to na několik sezením tak jsou to i desetitsíce.
Jedna známá si vždy přála tetování a dostala před lety na narozeniny poukaz v hodnotě 20 nebo 30 tisíc (nevím které z nich, ale vím, že to bylo jedno z toho). Má takového kulaté tetování (nějaké ornamenty) přes polovinu zad, celé černé.
Chce to usmlouvat, co nejvíc na ty šaty. ;)

před 1019 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
klob1

Nemám a ani nechci. Mám vžité, že to měli jen lidé, co byli v krimu, trestanci. Tak se vždy ten člověk poznal. A při pohledu na tito lidé mi se zjeví, že jde o dívku, či ženu, která je ehm… A muži, co byli trestaní ve vězení. Nějak se mi to ani nelíbí, hezká žena a odradí mě tímto. Tak jako, když hulí. Nehledě, že tetování je to velký zásah do těla a, který hned se nedá odstranit. Znám lidi, co si dali něco udělat, pak se třeba rozešli a už třeba nemohli tetované téma změnit. Myslím, že i tak dost lidí je zjizveno jinými zásahy, třeba po nějaké operaci. A třeba by dali, aby kůži měli čistou, resp., tělo. Nevím, jestli bych třeba šel jen kvůli jednomu s takovou ženou? Těžko. Ale ať si dělá každý, kdo chce, když chce takové zásahy do těla, tak ať si je dá. On to bude mít, ne já. A. když nedělají jiné horší věci, tak jim to nebudu rozmlouvat, každý má svůj rozum, je svým strůjcem, co si udělá se svým tělem. Kolikrát hezcí lidé, se dávají předělávat a jdou nespokojeni, když jsou zdraví. A nevědí, co by. No, hold nepoznali, co je chtít mít zdraví. Je to i jako třeba piercingy na určitá místa.
Já své tělo mám rád a dal bych, abych měl jako dříve.

před 1019 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
UPhelp

Souhlas.
Taky mě odrazuje, když je holka třeba pěkná, ale tetování nebo cigareta, piercingy a prostě ne. Vyloženě odpuzující.

před 1019 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek