jendahun

Máte taky ten nepříjemný pocit?

Před měsícem mi v lese ukradl někdo mobil z brašny.Nahlásil jsem krádež policii.Dnes mi přišlo oznámení od policie,že to hodili do koše.Minulý týden jsem reagoval na Avizu.cz – prodej telefonu,platba předem na účet.Peníze jsem odeslal,mobil nikde,opět jsem se nechal napálit.Nemáte pocit,že se v tomto národě vytratila slušnost a serióznost,že policie najde mrtvolu,jenom když ji vyhrabou divočáci,pachatele zadrží jen tehdy,když se sám jde udat a že zákony tohoto státu chrání lotry,zločince a lumpy?Za socialismu všichni kradli v práci,teď okrádá jeden druhého,lumpárny se staly národním sportem.Kam to až dojde?

Odpovědi
Drap

To je celklem logický vývoj Dá se předpokládat, že i podobné věci se budou stupňovat. Zatím to bylo tak vždy ve světě a v každé společnosti. Když se začne prohlubovat sociální rovnost, nezaměstnanost, klesání sociálních dávek a podobně, přibývá negativních vlivů. Krádeží, loupeží,sebevražd i vražd. Takže se dá předpokládat, že to ještě asi dlouho o moc lepší nebude

dědapetr

To není nepříjemný pocit to je tvrdá realita.

hornik.

A když vám do bytu oknem vleze zloděj, nesmíte ho rušit aby neutrpěl psychickou újmu. Musíte ho nechat i u sebe přespat když bude chtít a být potichu. Oni toho využívají a když nemají kde bydlet, tak někoho zabijí. Oni nejsou národ, jsou banda tupců bez morálky, bez hanby a ti co by tady být nemuseli, ti zde nemají žádné vazby, žádné kořeny. Proto jim napomáhá anonymita. Když něco nemají, tak to prostě ukradnou. A my pořád budeme brečet a chránit zločin. PS: A ti divočáci budou povýšeni.

panenka

Je to tu normální tady už se není čemu divit

tom004

A čemu se divíš, v práci už není co ukrást, (o to už se postarali ti „podnikatelé“), a tak si zloději,lumpové a jiné „spolky“, vzali na mušku nás. Dneska každý „zloděj křičí chyťte zloděje“, a kdo se pak má vyznat kdo je kdo.

soudek

Máme stále přes 40.000 policistů, v Evropě vzhledem k počtu obyvatel nevídaná věc(snad kromě Turecka), ale zdá se mi,že neřeší ty nejmenší a ty největší zlodějny, záměrně špatné zákony někomu hrajou setsakra do not, mohou pak říct,že demokracie nefunguje