Máte taky takovej šeřík jako já?

Tak to pěkně vykvetlo,vůně se hrne až do domku,no není to nádhera?
Díky za koment.
http://www.jpeg­.cz/obrazek/1dT
Doplňuji:
Tím se nechlubím a neodkvétá,protože u nás právě kvete v plné kráse.

Odpovědi
Funna

ne, protože už začínají odkvétat…

PS: jsem netušila, že tu jsme na FB…tam se lidi chlubí svými „úspěchy“, protože mají nějakou nepochopitelnou potřebu sdělovat svůj životní příběh úplně cizím lidem…

nikeroska

měli jsem ho před barákem, takový smrad každé jaro :(… v rámci upravy zahrady jsem se ho zbavili jako první.
Tím neříkám že se ostatním nemůže vůně líbit.

cochee

Díky bohu nemám, jen malý stromek. Smradu je z něho i tak dost. Mít tohle u baráku, tak by „šel.“

Funna

fajn..moje odpověď zmizela a znovu mi odpovědět nejde…
a pokud něco někde veřejně vystavuješ, a ptáš se – máte to samé?…tak se chlubíš…nebo snad např. výstavy psů nejsou chlubením se svými milášky?…tys to jen udělal se šeříkem…a pokud se projdu u nás po ulici, vyfotím takových šeříků hned několik a ve 4 různých barvách…a to že už odkvétají byla narážka na to, že vrchol téhle šeříkové parády už máme tady u nás za sebou…

anonym

Ničím se nechlubím,nejsem facejboukovej typ,to teda né,ale myslím,že je ten šeřík je pěknej a vní a nesmrdí,je tu nikde nevidím fčely.
U nás začal kbést ted.

gecco

Nezmizela – někdo ji máznul…
Ale proto, že už jsi odpověděla, nemůžeš odpovědět ´znovu´…
😉
Je divné, že včera se to stejné stalo u jiné Jugarovi otázky nejméně dvěma lidem (Drap a já) – buďto někdo nemá rád jej (a nechce, aby se Jugarovi našich přínosných odpovědí dostalo) a nebo Jugar selektuje odpovídající na své otázky…

anonym

B je správně!