Avatar uživatele
anonym

Máte taky takovej šeřík jako já?

Tak to pěkně vykvetlo,vůně se hrne až do domku,no není to nádhera?
Díky za koment.
http://www.jpeg­.cz/obrazek/1dT
Doplňuji:
Tím se nechlubím a neodkvétá,protože u nás právě kvete v plné kráse.

Zajímavá 0 před 3264 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Funna

ne, protože už začínají odkvétat…

PS: jsem netušila, že tu jsme na FB…tam se lidi chlubí svými „úspěchy“, protože mají nějakou nepochopitelnou potřebu sdělovat svůj životní příběh úplně cizím lidem…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
nikeroska

měli jsem ho před barákem, takový smrad každé jaro :(… v rámci upravy zahrady jsem se ho zbavili jako první.
Tím neříkám že se ostatním nemůže vůně líbit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Díky bohu nemám, jen malý stromek. Smradu je z něho i tak dost. Mít tohle u baráku, tak by „šel.“

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Funna

fajn..moje odpověď zmizela a znovu mi odpovědět nejde…
a pokud něco někde veřejně vystavuješ, a ptáš se – máte to samé?…tak se chlubíš…nebo snad např. výstavy psů nejsou chlubením se svými milášky?…tys to jen udělal se šeříkem…a pokud se projdu u nás po ulici, vyfotím takových šeříků hned několik a ve 4 různých barvách…a to že už odkvétají byla narážka na to, že vrchol téhle šeříkové parády už máme tady u nás za sebou…

před 3264 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Ničím se nechlubím,nejsem facejboukovej typ,to teda né,ale myslím,že je ten šeřík je pěknej a vní a nesmrdí,je tu nikde nevidím fčely.
U nás začal kbést ted.

před 3264 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

Nezmizela – někdo ji máznul…
Ale proto, že už jsi odpověděla, nemůžeš odpovědět ´znovu´…
😉
Je divné, že včera se to stejné stalo u jiné Jugarovi otázky nejméně dvěma lidem (Drap a já) – buďto někdo nemá rád jej (a nechce, aby se Jugarovi našich přínosných odpovědí dostalo) a nebo Jugar selektuje odpovídající na své otázky…

před 3264 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

B je správně!

před 3264 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek