jendahun

Máte taky tak rádi…?

Máte taky tak strašně rádi gumové medvídky?Je to na mrtvici,je to návykové?
Doplňuji:
Deli – Gita,pěkné jméno.Myslím maďarské?

Nejlepší odpověď
Drap

Bohužel, je to silně návykové. Jak je vidím, tak co nejdříve všechny sežeru.

Další odpovědi
bolak

Nevím proč, ale šíleně mě z nich bolej zuby.
Čili rád je mám, chutnaj mi, ale nestojí mi to za to.

Kéž by mě huba bolela z něčeho nezdravýho.

slad08

Jestli gumovými medvídky myslíte dětské bonbóny tak Ano.
Říká se, že jsou také dobré na kosti a také po nich bolí dobře břicho, když se jich přejíte.
Návykové tedy rozhodně jsou. Hlavně Haribo

WeeBear

I já se přidám. A miluju i žížalky, malé coly, žabičky a šmoulíčky. Všechny ty želatinové ‚patvary‘! 🙂

Deli

U nás je milujeme všichni, ale naše dvouletá Gitulka je přímo zbožňuje. Říká jim místo „bonbonky“ jen „bonky“ a jeden čas dokázala spořádat denně 3 sáčky, aniž by jí bylo zle! Teď už jí to víc hlídám 🙂

Všeználek

Myslím že návykové je všechno co ti chutná takže ANO je to návykové jak pro mě, tak i pro tebe :D Prostě je miluju.