Kepler

Máte taky nějaké podobné triky?

Nejen pro odledování skel auta.
https://www.au­tozive.cz/zena-predvedla-snadny-trik-jak-snadno-odstranit-led-z-okna-automobilu/?ut­m_source=www.sez­nam.cz&utm_me­dium=sekce-z-internetu#dop_ab_va­riant=0&dop_req_­id=rLKggafjZTE-202101192240&­dop_source_zo­ne_name=hpfeed­.sznhp.box
Já jsem dřív preferoval spreje s obsahem glykolu nebo glycerinu a podobnou směs v nádobce ostřikovače. A na rozdíl od popisované metody mi to už pak znova nezamrzlo.

Nejlepší odpověď
Dochy

Večer hodím na sklo plachtu (takovou tu s jednou stranou alobalovou). Funguje to dobře, škrábu pak jen sklo u řidiče (sklo u spolujezdce bývá natočeno k baráku a nezamrzá). Jen musím nastartovat (a nastavit větrání) než připoutám děti, jinak mi začne přední sklo namrzat zevnitř.

Další odpovědi
paul1

Možná bezpečnější by bylo použití termoforu, ten se určitě neprotrhne. Je levný, dali by se použít současně dva, jedním rozehřívat a čistit, druhý mezitím položit na sousední místo.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.