Kepler

Máte takovou zkušenost, že pokud vše nevložíte celou otázku do hlavního řádku, tak je to zbytečná snaha?

Mám dojem, že doplnění někdo ani nečte.

Nejlepší odpověď
led

Dôležité je otázkou, alebo jej časťou v hlavnom riadku upútať.
Potom už si niekto prečíta aj ten zvyšok a odpovie, alebo naopak, otázku zo žiarlivosti, ješitnosti, závislosti, alebo v záujme „nezletilej mládeže“(nezáleži na veku), alebo iného humorne špecifikovaného dôvodu skryje. (nehodiace sa z uvedených dôvodov neberte do úvahy-vyškrtnite zo svojej pozornosti)

Další odpovědi
Rokio

Vložit celou otázku do hlavního řádku je vhodnější. Souhlasím s tebou však jen částečně. Podle mě si tak více lidí danou otázku přečte, pokud ji tazatel celou vloží do hlavního řádku. Jestliže to tazatel neudělá, tak dle mého názoru méně lidí na ní odpoví.

aliendrone

Tak já to čtu vždy (pokud tedy vůbec otázku otevřu) a VĚTŠINOU i konkrétně dle doplnění i odpovídám. Výdycky to ale nejde, třeba u annas > zaplaťpánbůh [herdek – ZASE si chci účtovat sám sobě ;) :D) už polevila od 6ti i více doplňkových dotazů a omezila to na obvykle 4, což už se dá, ale ne vždy. Buď není síla NEBO otázce nerozumím. :D :D
Potom nečtu takové ty sáhodlouhé dojemné výlevy, kterak „byl na mě někdo zlý a co teď mám dělat“, ale na ty stejně neodpovídám, takže to není nutné číst. ;) :D

Dochy

Já to zpravidla čtu komplet. Ale z dotazu (ten hlavní řádek) by podle mně mělo být jasné o co jde. Za dotazy „Poradíte mi? viz doplnění“ bych věšel za koule do průvanu.

annas

Ad Dochy,

už jsem vám to někde psala,. že po bitvě je každý generál. Není vždy je jednoduché celou litanii vložit do otázky.

Takže napšite těm,. kteří neumí vkládat otázky, ať je opraví a napíši stručně a správně.

Nebude je třeba upravovat. Nasvíc to bude výhodné pro vaše pohodlí, když jste napsal , že je „namáhavé“ oteázku rozkliknout.

Dochy

Vždy je možné napsat dotaz jasně a srozumitelně do jedné otázky. Nemusí být úplně přesný a obsahovat všechny podrobnosti – ty mohou být v tom doplnění. „Poradíte mi?“ podle mně není dotaz vhodný pro tento server – dokonce by se to dalo někde i vyvodit z podmínek použití, kodexu nebo něčeho takového. (kdysi jsem to i četl). A takové dotazy tu jsou – i když je dotaz na složité téma, z dotazu alespoň chápeme o co zhruba autorovi jde, následující „doplnění“ je někdy i na strojopisný list.

annas

Vám se nechce číst doplnění a já mám z takového množství sestavit otázku?

Vždy napíši, pokud napíši. Poradíte mi s problémem, který je popsaný v doplnění?

annas

Radit můžete, ale vnucovat nikoliv.

Poklud se vám to nelíbí, obraťte se na admina .

Dochy

Přestaňte se do mně navážet. Kdo chce, ten slušný, dostatečně krátký dotaz sestaví.

annas

Podle toho, když nevyhovím vašemu přání, jsem neslušná?:

annas

Podle toho, když nevyhovím vašemu přání, jsem neslušná?:

Dochy

A už Vám někdo někdy naznačil, že jste poněkud vztahovačná?? Doprkýnka já Vás vůbec neřešil, proč musíte Vy řešit mně? A co si pořád vymýšlíte za ptákoviny?

Kepler

alien: ano, to je negativní příklad. Některé otázky jsou tak sáhodlouhé, že mě přejde chuť odpovídat. Výjimkou je vlezdoprdelka Drap, který na otázky annas odpovídá stejně sáhodlouze a na každý bod citátů zvlášť. Zpravidla bez vlastní myšlenky. Já odpovídám annas taky, pokud je otázka pro mně zajímavá, ale nikdy nějakým dlouhým a bezobsažným blábolem. Snad sis všim. No tak si myslím, že by se mělo psát stručně a výstižně, nikoliv blbě a bez pochopení otázky.

aliendrone

Copak o to, já také odpovídám annas na její otázky (většinou). BOHUŽEL se mi zhusta nedaří je udělat stručné (leda na úkor srozumitelnosti či relevantnosti), což v konečném důsledku vede k volbě „na to raději neodpovím“. Navíc má ve zvyku „propírat“ témata, která jsou mi vzdálená (což je na druhou stranu někdy zajímavé a působí to na mne jako výzva) a proto je odpovědět stručně DOST těžké. Tedy alespoň pro mne. ;) :D :D

Ovšem JSOU jedinci, kterým RÁD odpovím (a to NAVZDORY stupiditě jejich dotazu), jelikož jsem pak třeba soukromně odměněn komickou perlou v zprávě. (srandy není nikdy dost!) Abys pobral, dám příklad jedné takové zprávy, kterou jsem obdržel a mám uloženou (je to její přesné znění) >

„Ty jsi vážně čurak co nečte =D Ty kokote říkám že opisovat by to trvalo , posilat ji to je k ničemu akorát asi nemáš ani základní školu když neumíš číst , jsi kokot a kokotem zustaneš jak do piče můžeš být tak blbý =D“

Uznej sám, že přijít o něco TAK zábavného (představ si, JAK asi dotyčná musela být vyštenkrována ;) :D :D) – to si přeci NEMOHU nechat ujít a tudíž za tu trochu námahy TO STOJÍ! :)

annas

Ad alilendrone,

děkuji. Už jsem trochu stručnější, ještě uberu. 🙂

led

aliendrone, vidím, že máme spoločných „priateľov“ 🙂

led

niektorí tie milé pozdravy ešte doplnia o skrytie môjho príspevku.

aliendrone

Annas >>> No, mně by to určitě prospělo, tak max 4 otázky (jedna tučná hlavní + 3 doplňkové). Už nejsem žádný jurodivý ladík, bohužel… :( ;)

led>>> Táááák! A teď už vím, KDO mi to tu loupe perníček, přesněji KDO mi stahuje vodu (respondenty) na svoje políčko!

TO SE DĚLÁ mazlíkovi aliendronovi? Všichni takoví respondenti/ntky jsou MOJI! O potěšení se NEHODLÁM dělit (jako ostatně o cokoliv ;) :D) a zvažte, jak by se Vám líbilo mít zpřelámané všechny rtěnky a z řasenky „čištění na vzduchovku“! ;) :D :D

led

No jasne, typický invander (základná jednotka = 1 aliendrone)