Zlatý

Máte také tak bystré spolubydlící?

Zažili jste něco podobného? :-))

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Zlatý

Spolubydlící nemám, ale sousedů - hňupů je kolem dost. Důvod pro vraždu by to asi nebyl, nejspíš bych se pos... smíchy. S tím vařením je vůbec potíž, záleží na kvalitě receptu. Jak pravil Felix Holzmann: "V receptu na houskový knedlík stálo: krájejte tři dny staré housky. Nekrájel jsem je ani den a už jsem jich měl plnou vanu!"

Další odpovědi:

Zlatý

To já jsem slyšel o logikovi, kterého manželka poslala do obchodu a řekla mu: "Kup chleba a když budou mít čerstvé rohlíky, tak jich kup deset." A on přinesl domů 11 chlebů s tím, že čerstvé rohlíky měli.

Diskuze k otázce

Zlatý

Dochy

Keplere, byla to žemlovka ;-)

Zlatý

Dochy

Tak jsem si to musel najít. Sorry Keplere, ano marci, máte pravdu.

"Já jsem tuhle dělal například knedlíky podle kuchařky... Tam stálo: Krájejte 3 dny starý housky. Já už jich měl nakrájenou plnou vanu a ještě jsem nekrájel ani den"
https://www.youtube.com/…

Zlatý

Kepler

Díky za upřesnění i za odkaz. Hned jsem si to přidal do "oblíbených"

Zlatý

marci1

A nebyly to opravdu houskové knedlíky? :-)
http://www.rozhlas.cz/…

Zlatý

Kepler

Už zapomínám. jako každý dědek. Nicméně sranda by to byla tak jako tak. Z čeho se dělá žemlovka?

Zlatý

iceT

Dělám z toustovýho bílýho chleba, a v sobotu jsem dělala z veky. Ani mlíko na máčení nebylo třeba.

Zlatý

Dochy

ze žemlí (housek) i když přednost dávám rohlíkům.... nakrájené rohlíky, namočené v mléku s vajíčkem (stačí na půl litru jedno vejce a trošička soli). Naskládat do vyššího pekáče vymaštěného máslem (másla hodně a doporučuju naskládat i po krajích "vaničku" aby se na kraj nedostala jablka) pak nakrájená jablka s cukrem a skořicí a navrh další vrstva namočených nakrájených rohlíků. Ty namočené rohlíky nenamočit příliš, pak by z toho byla kaše.

Zlatý

Kepler

Aháááá, takže taky s housek. A poslyšte pane, proč se tom u teda říká žemlovka?
Nic, konec Hotzmanovy srandy. Náhodou jsem to už nejedl celá léta a netušil jsem, jak se to dělá. Ale vždycky mi to chutnalo. Takže dík za recepis!

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 5642
Zlatý led 3035
Zlatý hanulka11 2783
Zlatý annas 2589
Zlatý briketka10 2467
Zlatý Kepler 1982
Zlatý marci1 1895
Zlatý quentos 1711
Zlatý mosoj 1592
Zlatý iceT 1588

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.