Avatar uživatele
aramah

Máte také souseda,sousedku?

Potřebuji poradit delší čas ke mě chodí moje sousedka,nijak by mi to nevadilo kdyby přišla v rozumnou hodinu.Ale asi nemůže spát a každé ráno přesně o sedmé hodině zvoní,já ráda spím.Jak jí říct ať nechodí,Ale nechci ji urazit je docela fajn.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? panenka, annas, anonym před 4942 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mojitek

…no proste ji reknete,ze v 7h rano jeste spite a ze ji rada privitate v nejakou rozumejsi hodinu. Ja neco podobnyho rekl kamaradovi,ktery mi takhle rano volal.Jestlize je fajn,tak se Vam jeste omluvi.Jestli je to pipina,tak bude nastvana.Reknete ji to.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ten který je

Když jí to řeknete nějakou slušnou formou,uvidíte že to pochopí a přijde později.Hlavně jí to ale musíte říct,ona si to neuvědomuje.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Miroslavst

Pokud by za mnou ráno přišla sousedka, tak bych vůbec nenadával. Nechodí :(
Ale pokud je to tak jak píšeš, tak buď bych jí to řekl na tvrdo a snad pochopí.
Hold každej není ranní ptáče.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Řekni jí- víš já nejsem ranní ptáče jako ty,já prostě ráda vyspávám a tak bude lepší když popovídáme až se pořádně proberu.
Doplňuji:
Já bych tedy na nikoho v 7h ráno nezazvonila.

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
verka

Zkus vypnout zvonek a mobil, snad nebude klepat na dveře. Já bych jí to ale řekla. Já chodím taky dýl do práce a to bych ječela, kdybych nemohla spát.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
myšpulín

Já bych jí na rovinu řekla: jsi fajn, ráda si s tebou popovídám a dám kafčo, ale přijď třeba v 11 hodin nebo dýl, až se vyspím a udělám si co potřebuji.
Jestli je normální, tak to pochopí a jestli se naštve a urazí, tak asi tak fajn není.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bigbít

Na dveře ceduli…Nerušit! Tvrdě spím!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

na tomhle je neprijemne i to, ze jste to dlouho odkladala a tutlate to v sobe .. totiz kdyz to nereknete hned, ale az treba po ctvrt roce, tak si samozrejme dotycna uvedomi, ze jste ji ctvrt roku „trpela“ a bude z toho mit takovy blby pocit. Tyhle malic kosti radeji rikejte hned a bez zbytecne diplomacie, do kadeho vztahu patri vzdy spis nez ta diplomacie prosta uprimnost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lejla37

…no proste ji reknete,ze v 7h rano jeste spite a at prijde treba odpoledne

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek