Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Máte také problém, v poslední době, s prohlížečem Inetrnet Explorer?

V poslední době mám problémy s prohlížečem Int.Explorer. Jak na serveru „Odpovědi“, tak na jiných, třeba e-shopu Aukro, jde posouvání pomalu, trhaně a seká se. Při použití prohlížeče Google Chrome tento problém není. Máte stejný problém, nebo nevíte čím to je? Na Aukru (upravovali software e-shopu) jsem to řešil s operátorem, myslel jsem si, že je to jejich problém, ale ten mi sdělil, že mám používat Google CHrome a vše pak šlo opravdu bez problémů. Nyní jsem přišel na to, že to způsobuje Internet Explorer. Rovněž mi způsoboval i problémy s aplikací „Ochrana bankovnictví a online plateb“ od Esetu, kdy se dostával do konfliktu s touto aplikací a spojení na banku nešlo uskutečnit. Díky za reakce.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 2392 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
independent

Naštěatí nemám, ale to bude tím že ho zásadně nepoužívám.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

S tímto prohlížečem se průběžně vyskytují různé technické problémy po celou dobu jeho exitence. Patřil vždy mezi ty technicky nejzaostalejší prohlížeče vůbec, není ani trochu rozumné u něj setrvávat když existují daleko lepší možnosti Firefox, Chrome, Safari, Opera, Edge (přibližně v tomto pořadí), všechny zmíněné jsou na řádově vyšší technické úrovni a dávají šanci na podstatně menší četnost záhadných chyb … Je dobré pochopit, že fakt že se nějaká chyba IE na většině webů neprojevuje, je dán pouze tím, že vývojáři velmi pečlivě svá díla optimalizují a specíálně pak pro IE se snaží jeho nedostatky tu méně tu více účinnými triky obcházet a jejich negativní projevy eliminovat, což nemění nic na faktu, že je lepší používat takový prohlížeč, který takového nesystémové berličky ke spolehlivosti nepotřebuje.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
orestez

Povolil jste programu Eset vytvořit jakési zábrany, zabudování jeho doprovodných funkcí v rámci rozšíření lišty? Popisuji jak popisuji. IExplorer je přes všechny konkurenční útoky spolehlivý a bezpečný. V jeho nastavení je možné obnovit tovární reset. Fyzická paměť PC nestačí. Mrkněte na tu zelenou svítící kontrolku- diodu jak dlouho bliká. Zápis a čtení, kolik desítek vteřin trvá, než to skončí. Máte většinu softu zasranou třetími programy- aplikacemi, PC to nestíhá. Divím se, že Chrome dělá to co má. Chrome snad ještě ani dnes není vyladěn, aby v klidovém stavu uklidnil procesor na aspoň 10% výkonu. Mám v šuplíku nějaké 1 giga ram. Jestli dole pod notebookem je 1 slot volný, pošlu vám. Zamáčknete to tam a zobrazování bude hladší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

S IE žádný problém už nemám 😁

Protože zmizela reklama na DM
z odpovedi.cz. Jsem tomu ráda.

Google Chrome nepoužívám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Já mám IE nastavený jako výchozí prohlížeč. Problém mám takový, že když tady napíšu nějakou odpověď a dám odeslat, někdy ihned naskočí „stránka nenalezena“. To mě vždycky vytočí, zvlášť když byla odpověď dlouhá a dal jsem si s ní práci, většinou se mi nechce vše opakovat. Nejsem si ale jistý, že to má na svědomí IE, protože mi to dělají jenom odpovědi.cz. Stává se to taky někomu z vás? Jiný problém nemám.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Ad briketka10, asi pomohl dotaz na vtlačování reklam a admin to asi „zatrhl“. Už je pokoj!:-)
Ad Kepler, mě se stává, že při psaní odpovědi (možná trochu rychle a nepozorně) asi na něco klepnu, nebo ne, nevím a delší rozepsaný text mi zmizí. Dnes se mi to stalo u jedné odpovědi dokonce 3×. Už, pokud vzpomenu, po napsání delší části, si ji dám raději do paměti, abych ji, v případě vymazání, vrátil. ☹

před 2390 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

annas

Doplnění odpovědi dělám takto:
Vyhledám si odpovědi.cz v jiné záložce a tam najdu to
co potřebuji doplnit/upravit a vložím do mé odpovědi.
A stále dál a dál. Osvědčuje se mi to při hledání filmů,
hudby a dalších 😁

před 2392 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Ad Kepler,

mně se to stává, když rozkliknu Odpovědět, napíši třeba jednu větu a jdu něco vyhledávat na net.

Když vyhledávání trvá déle a jdu doplnit odpověď, je všechno pryč.

Vypadá to tak, že je nastavený nějaký čas pro aktivování odpovědi.

před 2392 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Vynechala jsem slovo odešlu – " jdu doplnit odpověď, odešlu a všechno je pryč. "

před 2392 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Dělám to taky tak, ale rozepsaná odpověď mi ještě nikdy nezmizela. Asi nehledám na netu dost dlouho 🙂

před 2392 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
orestez

Ale jo, používám IE, ale málokdy. Schází tam nějaký rychlý přístup, hledání v záložkách a správa je obtížná. Čas Opery verzí 12–15 je pryč, vlastně mě nutí používat něco jiného čemu nevěřím. Protože poskytuje bezpečnou synchronizaci nastavení prohlížeče, záložky, historii, hesla. Ani do mého I prohlížeče nepatří žádné skenovací antiviry. To ksou zabijáci komfortu brouzdáním.

před 2392 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek