Avatar uživatele
dudu

Máte také pocit, že nás supermarkety téměř ve všem klamou?

Tento poznatek se týká především marketů Albert a Kaufland. Zejména v případě tzv. Země nákupů směřuje alespoň u nás téměř ve všem k horšímu. Nejenže bez ohledu na přání zákazníků vyřazují z nabídky zboží „neposlušných“ dodavatelů, ale většinou rovněž existuje diametrální rozdíl mezi nabídkou zboží v jejich letácích a tvrdou realitou.
Na obrázku jsou vzorky radost pohledět, ve skutečnosti v regálech zeje utahaná flákota až hanba pohledět. Za jakousi perličku pak považuji od Kauflandu nynější nabídku předního hovězího, tedy snad šije a hrudí.
V balíčku však zákazník nalezne tučný kousek hovězích žeber. Máte prosím stejný dojem a zkušenost, že zákazník je pouhý mušinec na něčím slovutném logu.

Upravil/a: dudu

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, aliendrone před 2148 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

V Albertu až tak moc často nenakupuju, ale aspoň tam mají pořádek a čisto. Na rozdíl od Kauflandu. Poslední dobou to tam je děs a hrůza. Bordel kam se podíváš, opuštěnými paletami ucpané uličky, chybějící sortiment. Zboží v akci je pryč už po dvou hodinách. Škoda slov, naprostý úpadek. Je mi jasné, že jim chybí zaměstnanci (protože je nechtěji adekvátně zaplatit).

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

Albert jsem bral vždy jako „nouzovku“ – zboží nic moc, ceny to samé. Kaufland byl dlouho hvězdou na mé hitparádě – laciný, slušné zboží. Ale v průběhu posledních dvou let šel RADIKÁLNĚ ke dnu – ceny nic moc, zboží (kvalita), hygiena – téměř katastrofa.

Sortimentem (kvalitou) se propadá až k takovým žumpám, jako je Norma, přičemž cenově konkuruje Bille. Ta je teď na mé hitparádě No. 1! (pochopitelně po Makru, SAPA a internetu – to je ale trochu něco jiného) Od ségry mám takovou kartu, která téměř u každého 3. zboží znamená nižší cenu, tudíž celkově mě nákup v Bille přijde laciněji, než v Kaufu!!

Že by mne klamaly (pokud nebudu počítat neplatné cenovky – pochopitelně vždy ve prospěch řetězce ;) :D :D) nemám pocit, zato pokud jde o to, že mne odírají (zneužíváním panující situace), tak pod to se podepíši!!! :D :D :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
autacek

Nemám ten pocit, snad proto, že se řídím vlastním rozumem a letáky nesleduji. Ke Kauflandu, nedávné akci na vepřovou panenenku a mléko za korunu nemám co vytknout.

Upravil/a: autacek

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Nakupování