dudu

Máte také pocit, že nás supermarkety téměř ve všem klamou?

Tento poznatek se týká především marketů Albert a Kaufland. Zejména v případě tzv. Země nákupů směřuje alespoň u nás téměř ve všem k horšímu. Nejenže bez ohledu na přání zákazníků vyřazují z nabídky zboží „neposlušných“ dodavatelů, ale většinou rovněž existuje diametrální rozdíl mezi nabídkou zboží v jejich letácích a tvrdou realitou.
Na obrázku jsou vzorky radost pohledět, ve skutečnosti v regálech zeje utahaná flákota až hanba pohledět. Za jakousi perličku pak považuji od Kauflandu nynější nabídku předního hovězího, tedy snad šije a hrudí.
V balíčku však zákazník nalezne tučný kousek hovězích žeber. Máte prosím stejný dojem a zkušenost, že zákazník je pouhý mušinec na něčím slovutném logu.

Nejlepší odpověď
Kepler

V Albertu až tak moc často nenakupuju, ale aspoň tam mají pořádek a čisto. Na rozdíl od Kauflandu. Poslední dobou to tam je děs a hrůza. Bordel kam se podíváš, opuštěnými paletami ucpané uličky, chybějící sortiment. Zboží v akci je pryč už po dvou hodinách. Škoda slov, naprostý úpadek. Je mi jasné, že jim chybí zaměstnanci (protože je nechtěji adekvátně zaplatit).

Další odpovědi
aliendrone

Albert jsem bral vždy jako „nouzovku“ – zboží nic moc, ceny to samé. Kaufland byl dlouho hvězdou na mé hitparádě – laciný, slušné zboží. Ale v průběhu posledních dvou let šel RADIKÁLNĚ ke dnu – ceny nic moc, zboží (kvalita), hygiena – téměř katastrofa.

Sortimentem (kvalitou) se propadá až k takovým žumpám, jako je Norma, přičemž cenově konkuruje Bille. Ta je teď na mé hitparádě No. 1! (pochopitelně po Makru, SAPA a internetu – to je ale trochu něco jiného) Od ségry mám takovou kartu, která téměř u každého 3. zboží znamená nižší cenu, tudíž celkově mě nákup v Bille přijde laciněji, než v Kaufu!!

Že by mne klamaly (pokud nebudu počítat neplatné cenovky – pochopitelně vždy ve prospěch řetězce ;) :D :D) nemám pocit, zato pokud jde o to, že mne odírají (zneužíváním panující situace), tak pod to se podepíši!!! :D :D :D

autacek

Nemám ten pocit, snad proto, že se řídím vlastním rozumem a letáky nesleduji. Ke Kauflandu, nedávné akci na vepřovou panenenku a mléko za korunu nemám co vytknout.