Altair-AC

Máte také pocit, že čas utíká strašně rychle?

Nejlepší odpověď
Kepler

Ano, čím jsem starší, tím rychleji. Záleží ale na situaci. Když jsem v čekárně u lékaře, strašně se vleče.

Další odpovědi
Paetur

Jak píše Kepler, čím jsme starší, tím rychleji. Nejdelší pro nás je první rok života, protože pokud je vám jeden rok, je to pro vás (zatím) celý váš život, jakmile je vám
ale 80, jeden rok je 1/80 vašeho života.

Drap

Máš pravdu, ale dělat s tím nic nejde

Admin2

Využívejte archív, podobných otázek je zde několik. Můžete získat další odpovědi.

https://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=%C4%8Das%20ut%C3%AD­k%C3%A1%20rychle

cochee

V tento okamžik ne. Příští týden mám výplatu a táááhne se to jak smrad.

quentos

Jak už bylo napsáno, tím rychleji, čím jsem starší. Zjevně je to tím, že čas utíká, když má člověk co dělat – a práce je čím dál víc.

Jiří Bohumil

Ano. Čím dál silnější.

Bekky

Ano, je to až neuvěřitelné, jak ten čas běží… Hlavně po padesátce se mi zdá, že to běží o 100 procent rychleji… Naplánuji si tolik práce a než se naději , je večer, noc, prostě hrůza… Proto lidičky neplýtvejte časem u televize nebo na počítači a užijte si třeba krásy přírody, hodných osůbek kolem sebe , ať později nelitujete, jak jste čas promrhali… :)

Heldinka

Trochu zbytečný, ale za to pravdivý :D