Avatar uživatele
Bodačka

Máte také „imaginární kamarády“?

Někdy, když jsem spíš sama, tak si představuji, že mě sleduje duch nějaké pro mě důležité a milované literární postavy, nebo duch někoho z mého předchozího života, kterého si samozřejmě mohu jen představovat. Necítím se pak tak sama a někdy jsem opravdu přesvědčená (i když vím, že je to blbost), že tam ta duše opravdu je. Taky to děláte? Předpokládám, že ne, ale přesto jsem zvědavá na vaše reakce…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Frogman před 2990 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
orwell

Kdysi v minulosti jsem měl imaginární přítelkyni, která mě občas navštěvovala v nočních hodinách a moje reakce byla erekce. Ale to už je opravdu dávno…

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

Ano a to lidičky, které znám odsud je to směska imaginárních kamarádů,
ale nehovořím s nimi, jako s duchem ani ve snech a nepronásledují mě 😁

A to co máš Ty já nemám a nikdy jsem neměla.

Moc by mě zajímalo, kdo to byl ten Ongi co měl
náš barbakan to musel být ještě malej chlapeček 😁

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

Jasně, už od mala.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Livka

Vůbec ne. Jsem naopak ráda, že můžu být sama.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
chachar1922

Někdy si povídám věci, které už někomu nemůžu říct, protože ho už nemám šanci nikdy vidět a v tu chvíli po něm třeba smutním. Ale bohužel jsou to takové vyčítavé řečnické otázky a nebo jen obyčejné otázky, na které mi dotyčný z jakéhokoliv důvodu neodpověděl už předtím. Ale jejich duši vážně necítím, i přesto cítím pořád smutek, že vedle mě nejsou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

v dětství ano, je to normální ale v pozdějšim věku…signifikantní na paranoiu, schízu či jinou duševní poruchu…lépe na dvě do hospy mezi známé než rozmlouvat sám doma s duchy

Upravil/a: lexx

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Měl jsem, a říkal mu Ongi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Niekedy je lepšie povedať imaginárnemu kamarádovi, než sa stať „nepriateľom spoločnosti“.
Určite každý prešiel štádiom, kedy predstava imaginárneho kamaráda (kamarádky) bola preň dôležitá, komu rozprával aj to, čo nepovedal iným.
Zaujímavé je potom po rokoch spomínať, v myšlienkach si veľakrát možno ani neuvedomujeme, či išlo o skutočného, alebo len imaginárneho kamaráda, ktorý bol vždy po ruke, keď sme ho potrebovali.
Kľudne sa priateľ s imaginárnym kamarádom, ale nikdy nezabúdaj na život v skutočnom svete.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

No jéjej a ne jednoho, bez lásky není život!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

barbakane

Tos byl hodně malinkatééj viď 😁

před 2990 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

briketko, byl, asi sedmiletý. 🙂

před 2990 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek