Máte svůj vlastní soukromý sedmý div světa?

je nějaké místo které vás uchvátilo,a nikdy na něj nezapomenete?

Nejlepší odpověď
annas

Neřekla bych přímo sedmý div světa, ale ráda se vracím na místo svého mládí – ke „křišťálové studánce“ – opravdu se z ní dá voda stále pít – uprostřed lesa. V blízkosti studánky je skála, z níž býval krásný rozhled (dnes jsou už stromy kolem vysoké) a je opředená pověstí – mladý myslivec spáchal z nešťastné lásky sebevraždu, skočil do bublajícího potoka plného obrovských balvanů.

Nádherné údolí mezi smíšenými lesy na stráních, louky vonící kvítím, zpěv ptáčků… Nedávno jsem si koupila DVD, prohlížela si záběry z tohoto údolí ve všech ročních dobách a bylo mně trochu smutno … Těžké říct, které období bylo nejkrásnější… Zkrátka všechny nás poznamenal čas …

Další odpovědi
anonym

Ano,mám sedmý div světa a tím je má manželka!

hanulka11

Není to přímo jedno místo-je to země- Řecko-když jsem před lety prvně stanula na jeho půdě, měla jsem slzy v očích štěstím a ten závan horkého vzduchu , vůni moře ,sílu slunečních paprsků cítím stále a stala jsem se závislou -musím se tam stále vracet jako domů.

Miroslavst

Myslím že každý má svůj sedmý div světa. Pro někoho to může být místo, pro jiného osoba a zase pro jiného to může být třeba věc.
Může to být zároveň i všechno dohromady, kdy na některém místě od někoho něco dostal a je to tak vyjímečné, že si to pojmenoval svým sedmým divem světa.