Emefej

Podle mě se z toho nakonec vyklube nějaká reklamní kampaň.

Další odpovědi
Kepler

Někdo ho tam dovezl. O pohnutkách se můžeme jen dohadovat. Možná umělec, možná recesista.

Arne1

Mimozemšťané. Pokud to náhodou není místo kde Kubrick natáčel 2001.

dubraro

Nemám. Jsem zvědavý, na co se nakonec přijde.

marci1

Možná je to dílo sochaře a malíře Johna McCrackena, protože se podobá jiným dílům, která vytvořil, a žil v poušti na jihozápadě. 🙂

Doplňuji 29.11.: „Monolit“ se z pátku na sobotu (z 28. na 29.11.2020) záhadně ztratil. 🙂

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Tak trošku „divoce“ položená otázka… ale jde ji i pochopit. Když se chce… (;