marci1

Máte svetr se sobem, nebo ho hodláte k letošním Vánocům někomu koupit?

Letos je to údajně velká móda.
https://www.zo­ot.cz/polozka/379167/tm­ave-zeleny-svetr-s-motivem-soba-vero-moda-donner
🙂

Nejlepší odpověď
aliendrone

Mám (někde)! Se sobem ne, ale se 2 jeleny (myslím, že to jsou jeleni, ale kdo ví)! ;) :D :D

Kupovat to ale nebudu, určitě by si obdarovaný myslel, že je to ode mne nějaká provokace! :D :D :D

Další odpovědi
ivzez

Ani jedno.
(Je to hrůza, nikoliv móda.)

Drap

Nemám a nebudu mít. Ani kupovat nebudu.

Kepler

Nemám, ani kupovat nebudu. Ale je to tak nádherný kýč, že bych si takový svetr přál a nosil ho jen tak z recese. A ještě mi chybí obraz s hájenkou, lesem a troubícím jelenem.

Mc Merkurion

… svetr mám, perfektní vzor (co kde zbylo), doma pletený a nemíním jej měnit za tento fabrickej kýč …