zjentek

Máte své tipy na dnešní (19/11 2020) zápas Česko – Slovensko?

Já jo. Myslím, že Slováky naklepeme jak řízky, tak čtyři kousky řekl bych… takže 4:0. Co vy?

Nejdřív jsem ůbec nevěděl, že dnes se Člováky hrajeme. Ale před setměním jsem potkal na ulici malého chlapečka ve slovenském dresu, jak sklíčeně sedí při chodníku a pláče. Při otázce, co se stalo, mně to řekl.

Nejlepší odpověď
Kepler

Zásadně netipuji, ve hře je mnoho proměnných. Papírově jsme favoriti, ale co když Slováci budou za tu předchozí potupu nasraní jak Jánošík?

Další odpovědi
marci1

Nóó, možná taková plichta, ale když se nám bude dařit, tak vyhrajem o jeden gól. 🙂
P.S. Proč ten chlapeček plakal?

led

Ten chlapec plakal preto, lebo vedel, že po svojom dnešnom víťazstve pri návrate domov na Slovensko pôjdu do karantény miesto oslavy.

aliendrone

Tedy popravdě ani nwm co se hraje – hokej? Fotbal? No to je fuk, já to už drahně let nesleduji, v případě Česko – Slovenského „derby“ ale občas udělám vyjímku. Tedy pokud je přítomen nějaký Slovák (lépe vícero!), protože oni jsou vždy před zápasem tak natěšení a vysmátí „jak to Čehúnom nandají“ a pak, když zpravidla dostanou šišku jsou TAK smutní, že to aliendrona až HŘEJE u srdce. ;) :D :D

V tomto ohledu na Slováky nikdo nemá, kdepak nějací Rusové nebo Němci. ;) :)

Hufnágl

Dnes se hraje fotbal? Na které stoce to vysílají?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

led

Hufnágl, ten sa hral včera večer, skončil 2:0 pre zjentka

Hufnágl

Hmm. že si to nepřečetla annas

led

Hufnágl, to že sa schválne provokačne vyjadrujete nespisovne je jasné aj mne. Ak si myslíte, že vaše provokácie voči annas vám pozdvihnú vážnosť, máte pravdu, ale pozdvihnú ju len u neukojených pubertiakoch.

Hufnágl

Příspěvek smazán administrátorem.

led

Zjentek, kde sú 2 rízky. Zo 4 ste zjedli len 2.

zjentek

Pravda, byl to včera jen takový lehký „nášup“… ale jako chuťovka stačilo, co vy na to? (;

zjentek

Tak jistě, anomálie se vyskytují nečekaně kdekoli, chápu..

zjentek

Led, že vy jste optimistka, to je známá věc. Jak vidno, realitu si vůbec nepřipustíte. (; ((; (((;

led

No, zjentek, zatiaľ vám to vychádza, ale ešte nie je koniec.

led

zjentek, tak som si pozrela ten červenobiely balet. Choreografia bielych na konci už prechádzala do pesimistického mó­du.

zjentek

(; .. jo jo, milá led… i optimisti někdy musí uznat porážku a ne každý ji pak nese statečně. A to jsou momenty, kdy se věčným optimistům jejich optimismy na malé momentíky vytrácí a v tu chvíli se i oni na chviličku setkávají s realitou. (;

led

Doteraz som si myslela, že fotbal je kopaná nohami do mičudy. Ale tu som videla aj množstvo bojových „kun fu“ a odtláčacích akcií rukami do tela súpera.

zjentek

mARCI: BO VĚDĚL, ŽE VEČER HRAJÍ S ČEHÚŇAMA. (;

marci1

Tys mu určitě řekl, že Čehúni vyhrají, přiznej se! 🙂

zjentek

Nebyl důvod, zjevně byl s osudem srovnaný (; (;

zjentek

Keplere, jakože nás proklepnou? Nóóó… tak to si potom budou muset vypnout playstejšny. (;

aliendrone

zjentek>>> :D :D :D

Kepler

To jsem neřekl. Ale v době po 68.roce jsme dvakrát vypráskali Rusy na MS, ačkoliv jsme byli papírově slabší!