beatab

Máte své nesplněné cíle?

Měli jste v poslední době nějaký cíl, ke kterému jste ještě nedospěli protože jste prostě neměli čas, nebo náladu? Výmluvy se najdou všude… prosím, plňte si své sny a výzvy berte s přesvědčením. Stačí začít dnes :) Tato otázka slouží k zamyšlení se nad tím, co vám brání k dosažení svých představ či ideálů…

Nejlepší odpověď
briketka10

Ano. Cíl má každý chci přestat
kouřit a to další je jen mé přání
být zdravá.

A všichni moji známí, příbuzní
nikdy ničím netrpěli, neměli bídu
ani žádnou nemoc, aby nebylo
tolik týraných zvířátek a hladových,
nemocných dětí na světě a měly,
kde bydlet to je jen Utopie já vím..

Další odpovědi
ReHu

Jasně, že ano.
Kdo nemá cíl, sen, přání…, kam může směřovat?

lexx

chtěl jsem být astronautem, pamatuji na výsadek Amerikánů na Měsíci 07/1969 no a říkal jsem si když technický pokrok půjde dál tímto tempem tak za 20 let to bude všední záležitost, houby…vývoj šel jinak…

anonym

Hezká slovo,moc fajn napsáno,ale cíle si dává každej sám,je to jen osud.

Kelt

Nezáleží na tom, zda cíle dosáhneme nebo ne. Rozhodující je, jaký se z nás stane člověk. Nemusíme dojít do cíle ale musíme směřovat k cíli.

briketka10

Vytratilo se mi „aby“ mělo patřit ke slovu nikdy v doplnění omlouvám se.