marci1

Ne, žádný člověk se tomu nevyhne (alespoň dosud tomu tak je).
Souhlasím s citátem Jiřího Sováka: „Smrti já se vůbec nebojím. Akorát mě štve, že je to na furt.“ 🙂

Další odpovědi
Dochy

Spíš z umírání a bezmoci…

Smackdown

Až to příjde,tak to příjde, a zase odejde.

zjentek

Tak já se neznámého nebojím, naopak mne tajemno přitahuje ;)

aliendrone

V našem věku Keplere se už člověk smrti nebojí (obvykle). Není ani vyjímkou, že si jí přeje. Ani já se smrtí samotnou nemám problém, ale některé způsoby umírání můžou být FAKT brutus a vyzkoušet si je bych OPRAVDU NECHTĚL! :(

mosoj

Nejsi psycholog a nic ti do toho není.