bolak

Máte strach ze smrti? Bojíte se toho že jednou budete starý, umřete a pak už nic?

Nejlepší odpověď
briketka10

Jo, bojim bojim

asi jako každý, kdo již viděl umírat své blízké..
přála bych si rychlou smrt injekcí a hotovo, netrpět a nepřekážet !!

Další odpovědi
anonym

Jo, bojim bojim

Doplňuji:
Má zde za úkol eliminovat chyby v civilizaci a pokud to nezvládnu a vrátím se brzo zpět do mého časoprostoru, nedostanu zaplaceno za splnění tohoto úkolu.

savyla

Jo, bojim bojim

Doplňuji:
Na druhou stranu když se vidím z dnešním důchodem a tím přehrabováním věcí seniory v Kauflandu tak bych docela brala eutanázii

iceT

Zatím jsem o tom nedumal

nepřemýšlím o tom a také mě to nechává chladnou,protože proč se rozrušovat něčím,co stejně jednou přijde.A musíme tam všichni.A kdo říkal,že po smrti nic není?Třeba je,jen o tom nevíme,protože není nikdo,kdo by nám o tom řekl.

anonym

Ne, ne chává mě to "chladným"

Bolaku, opakuješ otázku, která tu proběhla nedávno.
Proč sis to neověřil v šedé liště?
Psala jsem tam, že smrt patří k životu a že té se nebojím, bojím se umírání.

Drap

Ne, ne chává mě to "chladným"

Vzhledem k mému věku se nevyplatí dlouhodobě plánovat, a doufám, že ještě cca minimálně půl roku vydržím, tak to zatím neřeším.

Jo, bojim bojim

Docela i jo,nekdy si říkam že už tu nechci být.Pak si uvedomim že by me vsichni chybeli,
ale pak si řeknu že už nad tim přemýšlet nebudu když umřu vid. ale zatim ješte umírat nechci ,chci žít a užívat si,pokud to pujde,takže se snažiim na to nejak nemyslet,až to příjde tak to příjde ;))

anonym

Zatím jsem o tom nedumal

Ale jak se říká:
Když to přijde, chtěl bych umřít v klidu a ve spánku jako můj děda. Ne jako ti uřvaní a ustrašení pasažéři, které vezl.

Damiana

Ne, ne chává mě to "chladným"

Ze smrti jako takové ne – proč taky. To je jen okamžik, který nastane jako následek umírání. A to už je sakra něco jiného. Rychle, bezbolestně a pokud možno ve spánku.

Krčálek

Zatím jsem o tom nedumal

50centes

Jo, bojim bojim

RyuzakiKate

Jo, bojim bojim

Občas nad tím zapřemýšlím, ale snažím se tomu vyhnout, aby to bylo jen na krátkou dobu, protože na mě pak leze příšerná úzkost a chce se mi až křičet… uf.

vlk samotař

Ne, ne chává mě to "chladným"

Řeším pouze věci co se dají změnit /Co tě čeká to tě nemine/

Kajra

Ne, ne chává mě to "chladným"

bolak

ocko: lišta? co je to?

briketka10

fcoop proč takto v diskuzi ??

fcoop

To je fajn nápad – s tím návratem – včera bylo pozdě.
Na druhou stranu – odvedl jsi tady opravdu obrovský kus práce s tím lidským nevděčným a tupým stádem – a nedostat zaplaceno?
No – zvaž to.