lerak14

máte strach z létání nebo lítáte v něčem jiném než v letadle?

Nejlepší odpověď
kropitko

Už od dětství létám v malérech,,jinak létat letadlem se bojím a bohužel ani nikdy nepoletím, mám strach ve stísněných prostorech,když už v nějakém jsem,tak musím stát u dveří,což by mi v letadle neprošlo.....

Další odpovědi
hanulka11

Strach z létání nemám, létám v letadle ráda. Ale létat v dluzích nebo v průšvihu to bych nechtěla.

Terryle

Lítání se nebojím, lítání miluju, je to pro mě relax a pocit největšího klidu a optimismu. A to i přesto, že o katastrofách dost hodně vím… ale čím víc vím, tím míň se paradoxně bojím.
A jinak – lítám ne v něčem, ale něčím, lítám životem, protože všichni jsou blázni, jen já letadlo :o)

bond73

Mohu vam sdelit ,ze nyni cestuji letadlem dost casto a uz mne nic neprekvapuje i kdyz v poslednim letu byli docela silne turbolence,jde o zvyk,ale prvni let byl opravdu silne kafe a dost jsem se zapotil,ovsem nyni se nad tim ani nezamyslim a spis uz sleduji sled pochodu jez nasleduji po vzletu a pak jiz vim,ze budeme pristavat.

hanjimka

Mám závratě už od třetího patra,ale nevím proč,v letadle jsem seděla nedávno poprvé a nic lepšího a krásnějšího jsem nezažila.I když to bylo jen malé 6místné letadýlko,závratě nikde,strach jen do startu a pak jen extáze.
Ale jinak v průšvihu z nedostatku peněz létám často.

anonym

No, z létání trochu strach mám, ale poté, co jsem si to párkrát vyzkoušel už naštěstí ne takový, jako dřív. Jinak kromě letadla jsem měl jednou i možnost letět helikoptérou. K Vánocům jsem dostal dárkový poukaz na vyhlídkový let helikoptérou a bylo to super. Úplně něco jiného, než letadlo. Kdyby to někoho zajímalo, tak se dá objednat třeba tady: http://www.pi­lotemnazkousku­.cz/vyhlidkove-lety/vyhlidkove-lety-vrtulnikem/