bolak

Máte strach když jdete nakupovat?

Já že včera sem viděl v obchoďáku, jak jednomu důchodci, kterej si vybíral rohlíky, na jeden ukápla slina, tak jestli se bojíte žloutenek nebo něčeho podobnýho… protože von vo tom ani snad nevěděl, šel normálně dál, ten rohlík tam zůstal a čekal na šťastnějšího majitele..

Nejlepší odpověď
anonym

Jak se říká, co oči nevidí srdce nebolí (sice to je o lásce, ale hodí se to i na potraviny).
Já zase viděl v jednom marketu, jak ta co doplňovala chleba vysypala tři přepravky chleba na zem, sesbírala je, dala dospod přepravek, ale když zjistila, že tam už nejsou lidi, kteří ji viděli, tak ten chleba dala normálně do regálu s chlebem.
Takže nikdy nevíme co vlastně jíme, když jsme si to sami neupekli či neuvařili.

Další odpovědi
anonym

No napr. tú žltačku by kľudne mohol mať aj pekár (či skôr nejaká pomocná sila, ktorá obsluhuje automaty v pekárni, lebo pekári, súdiac podľa kvality chleba a pečiva, už neexistujú), šofér, ktorý tovar doviezol, predavačka, čo s ním manipulovala a v neposlednej rade i myši a potkani a švábi a iná háveď, čo sa v ktoromkoľvek (medzi)sklade po výrobku mohli preháňať.
Takže nejaký kolega dôchodca ma už nemôže zabiť.

Drap

Nebojím. Co nás má potkat, to nás potká. A nakonec , každý musí na něco umřít