jirka F

Máte stejnou barvu svých vlasů od narození?

Či jste nějak jejich barvu měnili?

Já mám pořád vlasy černé.

Nejlepší odpověď
seraphico

Nemám. Jako dítě jsem byl blonďáček, teď mám vlasy hnědé.

Další odpovědi
Drap

Barva se vyměnila sama.

Rokio

Ano, mám. Pořád jsou tmavě hnědé.

elkon

Ano, ale vousy mám šedivé.

Disraeli

Neměnil, ale spousta lidí se narodí s jiným odstínem/barvou, která se jim během kojeneckého období změní. „Původní“ vlasy vypadají a pak narostou nové. Taky jak které novorozeňata, některá se rodí zcela holohlavé, jiná s pár vlasy a další s bujnou kšticí (každopoádně hodně často se ty „první vlasy“ změní. Během 2 měsíců všechny vypadají a vyrostou nové někdy do jednoho roka).
Já jsem měl třeba po porodu zcela tmavě černé vlasy. které mi vydržely pár měsíců (ne, nepamatuju si to, ale říkali mi to a mám fotky), ale ty mi vypadaly a pak narostly tmavě hnědé (které mám doposud).

Prostě já...

Vlasy se vyměnily sami. Jako malá jsem byla blonďatá, teď to je tmavá blond.

Malvína

Měla jsem tmavě hnědé, nyní je má přirozená barva oříšková. Avšak ji nenosím, jsem věrná černé barvě. Ta ke mně sedí víc.

Viktorie II.

Nemám stejnou barvu vlasů. Když jsem uviděla světlo světa, byla jsem holohlavá a nyní mám černé kudrlinky.