Máte shodné příjmení s nějakou celebritou a měli jste s tím nějaké trable nebo to spíše pomohlo?

Doplňuji:
mám shodu s pardubickým hokejistou, který už nehraje, říkal jsem, že to je strejda.

Nejlepší odpověď
Ar

Já osobně ne,ale kolega v práci se jmenuje Václav Havel a ten si v devadesátých letech s tímto jmenem opravdu užil. Navíc když uváděl i adresu, tak to už brali jako vtip. Bydlí v Havlovi ulici. Telefon už raději ani nezvedal.

Další odpovědi
Drap

Mám, nepomohlo, neuškodilo. Příjmení je příjmení.

Zdroj: Rodný list

Lakeysha

Já mám shodné příjmení s jedním slavným generálem, co velel Pražskému povstání …a bude to jednoduše tím, že jsme vzdálení příbuzní(snad nějakej bratranec praprababičky nebo něco na ten způsob:-D) Dycynky mi to pomůže, protože vzdělaní lidé, kteří to jméno znají, se mnou hned mají o čem začít hovor.

Damiana

Příjmení ne, ale manžel vypadá jako Kevin Costner, a to je přece jen víc vidět – co do jména, ne? 😁

venkovan

Ale ten průšvih, když si lidi celebrity pletou se mnou.
Těch jmen (neslušných) co už za mne dostali.

anonym

Damiana, ano, podoba taky dělá hodně. Měl jsem v kurzu Charlese Bronsona

Damiana

No jó, ale když to s tím Costnerem si myslím nejspíš jenom já, víš?? 🙂

anonym

Ar, tak to je asi opravdu to nejlepší, shoda jména s příjmením a povýšeno ulicí na druhou.