zdeny

Máte se rádi ? 🙂

Nejlepší odpověď
rynek878

My se ženou hrozně moc i po tolika letech společného soužití,ještě dnes mohu říci"já tě miluji".

Další odpovědi
verka

Docela si fandím, mám se ráda. Alespoň někdo mne musí mít rád né? Občas se i pochválím. Taky si spolu povídám, jezdím se sebou na chatu, chodím na výlety. Nejsou holt lidi.

BEAES

Ano, já se mám ráda. Doporučuje se to, aby vás pak mohli mít rádi všichni ostatní…

anonym

musím se sebou vydržet tak mi nic jiného nezbývá

straširybka

ano, nic jiného vám také nezbývá. když se máte rádi a jste se sebou spokojení, jste pak duševně vyrovnaní a ostatní to z vás cítí, jste naprosto v pohodě. si myslím já 🙂

dagry

Pokud se to myslí jako sebe samého tak to jsem se postupem času naučila. Už se až tak moc netrápím svými kily navíc a nijak zvlášť to neřeším. Snažím se být veselá a dobře naladěna a myslím si, že jsem mezi přáteli dost oblíbená, protože nezkazím žádnou srandu.

martina1

Sama sebe jako osobnost ráda mám,horší je to s tělem,ale to je málokterá ženská spokojená.Co se týče vztahu,tak jednoznečně jako u pana Rynka to u nás doma není,ale poslední dobou zjišťuji,že si manžela vážím a jiného chlapa bych nechtěla.Nechlas­tá,stará se o mě i děti…Ikdyž mě hodně pokušení zkouší,tak jeho mám nejraději.

anonym

ANO-NEBOŤ JE PSÁNO: MILUJ SVÉHO BLIŽNÍHO JAKO SEBE SAMÉHO.

Zdroj: BIBLE

aramah

Myslím že se sebou můžu být vcelku spokojená ale víc mě zajímá jak to vidí okolí.(má rodina a nejbližší známí a kamarádi)

pondělí

SVÉ TĚLO NEBO SVÉ PSYCHÉ,NEBOLI DUŠI,

Michal

Ano.