Avatar uživatele
zdeny

Máte se rádi ? 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? annas, Jahoda, anonym, anonym, BEAES, aramah, rynek878, anonym před 5003 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
rynek878

My se ženou hrozně moc i po tolika letech společného soužití,ještě dnes mohu říci"já tě miluji".

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
verka

Docela si fandím, mám se ráda. Alespoň někdo mne musí mít rád né? Občas se i pochválím. Taky si spolu povídám, jezdím se sebou na chatu, chodím na výlety. Nejsou holt lidi.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
BEAES

Ano, já se mám ráda. Doporučuje se to, aby vás pak mohli mít rádi všichni ostatní…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

musím se sebou vydržet tak mi nic jiného nezbývá

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
straširybka

ano, nic jiného vám také nezbývá. když se máte rádi a jste se sebou spokojení, jste pak duševně vyrovnaní a ostatní to z vás cítí, jste naprosto v pohodě. si myslím já 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dagry

Pokud se to myslí jako sebe samého tak to jsem se postupem času naučila. Už se až tak moc netrápím svými kily navíc a nijak zvlášť to neřeším. Snažím se být veselá a dobře naladěna a myslím si, že jsem mezi přáteli dost oblíbená, protože nezkazím žádnou srandu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martina1

Sama sebe jako osobnost ráda mám,horší je to s tělem,ale to je málokterá ženská spokojená.Co se týče vztahu,tak jednoznečně jako u pana Rynka to u nás doma není,ale poslední dobou zjišťuji,že si manžela vážím a jiného chlapa bych nechtěla.Nechlas­tá,stará se o mě i děti…Ikdyž mě hodně pokušení zkouší,tak jeho mám nejraději.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

ANO-NEBOŤ JE PSÁNO: MILUJ SVÉHO BLIŽNÍHO JAKO SEBE SAMÉHO.

Zdroj: BIBLE

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Myslím že se sebou můžu být vcelku spokojená ale víc mě zajímá jak to vidí okolí.(má rodina a nejbližší známí a kamarádi)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pondělí

SVÉ TĚLO NEBO SVÉ PSYCHÉ,NEBOLI DUŠI,

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Ano.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek