vivatis2-

Máte řidičský průkaz?

Nejlepší odpověď
salsa verde

Ano, používám ho/jezdím autem

ano a jezdím dobře, jezdím ráda 🙂

Další odpovědi
dědapetr

Ano, používám ho/jezdím autem

Také na motorce.

anonym

Ano, používám ho/jezdím autem

asi jako maturitu, to má každý …

barnajka

Ne, ale chtěl(a) bych

Asi bych i chtěla, což o to… Ale obávám se, že moje nervy nejsou na provoz na českých silnicích stavěný :))

VampGirl

Ano, používám ho/jezdím autem

Mám ho teprv chvíli a mám z toho obrovskou radost. Ježdění je zábava! :o)

led

jiná odpověd' napiš

Mám, ale nechcem nikoho zmrzačiť, alebo zabiť. Radšej jazdím na bicykli.
Tá hranica 60 rokov na vodičák a následné pravidelné zdravotné kontroly má opodstatnenie

quentos

jiná odpověd' napiš

chybí mi tady odpověď NEMÁM A NECHCI. Proč bych si dělal řidičák, když ho má strojvůdce a ten navíc bezpečně trefí :{)>

dudu

Ano, používám ho/jezdím autem

Ano, řidičák vlastním již 44 let, jezdím na motorce i v autě a hrdě hlásím, že jsem za celou dobu neměl havárku ani neplatil pokutu. Umět řídit v případě potřeby spolehlivě vozidlo považuji za součást gramotnosti stejně, jako pracovat s počitačem nebo ovládat nejméně jeden cizí jazyk.

Michal Kole

Ne, ale chtěl(a) bych

Ale nepovolí mi ho doktorka, vzhledem k mému zdravotnímu stavu

jendahun

Ano, používám ho/jezdím autem

Ano,potřebuji ho k práci.Mám A,B,C,T,i profesní průkaz.

anonym

Ano, používám ho/jezdím autem

Syd

Ano, používám ho/jezdím autem

Jikra

Ano, používám ho/jezdím autem

Ella

Ano, používám ho/jezdím autem

casey

Ano, používám ho/jezdím autem