mosoj

Máte reakci jako dobrý řidič?

V automobilové příručce pro řidiče se píše, že průměrná reakční doba
řidiče je prý 0,75 sekundy… průměrný reakční čas. Čekejte až
vyběhne ovce a klikněte na šipku. Když dosáhnete průměr nad 0,75 sek,
měli by jste jezdit taxikem.

http://www.bbc­.co.uk/science/hu­manbody/sleep/she­ep/reaction_ver­sion5.swf

Nejlepší odpověď
iceT

Můj průměr je 0,389 a to ani autem nejezdím,raději se nechám vozit.A stejně-v konkrétní situaci by vše stejně asi bylo jinak.

Další odpovědi
anonym

Hm, zajímavé, výsledek sice mám Ø=0,289s, ale obávám se, že v reálu je více rušivých vlivů, tak by to bylo nejspíš o něco horší.
Ale i tak mám naštěstí na taxíka ještě čas (i ten ovšem může kdykoliv v hustém provozu nabourat, zvlášť při stylu jízdy pražských taxikářů, kteří mají pověst největších prasat v uliční dopravě).

hanny 2

Mám 0,3592.Uf,to jsem si oddychla,taxíkem jezdit nemusíííííím!
A to mám po 2dcl vína!

anonym

Dvě 12 stupňová piva a výsledek :

http://img.na­dapenny.com/t20/113­14/nadap180632109­040237.jpg

Neumím anglicky.Přeloží mi to někdo ? dík.

baghira

0.2432

Deli

0,3232

Dobrý test!

Včera mi moje dostatečně rychlá reakce na jednoho riskujícího magora zachránila auto a nepochybně i zdraví mé a dcerky. I když pár minut jsem myslela, že minimálně o to duševní jsem právě přišla.
Jinak řídím ráda a myslím, že i dobře. Jediné, co neumím, je couvat s vlekem. 🙂

bolak

Taky bych měl něco na vyzkoušení reakce.

http://www.lou­pak.cz/hry/pos­trehovky/563-reaction_game

Pravidla jsou jednoduchá: Klikněte na kolečko hned jak změní barvu z červené na žlutou. Máte 5 pokusů a na konci se vám spočítá průměrný čas reakce.
Ve výsledkový listině se pak můžete podívat jak na tom jste. Nejlepší čas je 0,12.

MacChill

0,2038…neřídím

Earl Sin

všech 5 po 0,219 :D

Musuko

0,263 … ale tohle s řízením nijak nesouvisí. (Klik má kratší trakci než pedál brzdy). Schopnost předvídat kolize, raději dát nohu z plynu je podstatnější.