petka.s

Máte rády jablko?

Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

Opět se ptáte jen žen?

Nejlepší odpověď
marci1

Ano a to velmi. Sním tak 3 jablka denně. Jsou dobrá, chutná a ještě k tomu zdravá
(když nejsou postříkány pesticidy). 🙂

Další odpovědi
aliendrone

Ta tvrdá, želená, kyselejší (myslím, že se jmenují Granny Smith), co je prodávají tak úhledně seskládaná v přepravkách. MŇAM! Kam se hrabou pomeranče a banány. Sladká, rozblemcaná moučná jablka ale moc nemusím, zato džus/mošt z nich je vynikající. (pokud je ovšem čas na kravení s odšťavňovačem)

Edit > Jestli myslíš značku Apple, tak nejsem jejím příznivcem.

Rokio

Mám rád jablka. Nejraději mám zelené.

Arne1

A proč se ptáš jen ženských ? To je diškriminace !!