stana73

Máte radši starší a vyzrálé partnery a partnerky,nebo „zajíčky“?

Doplňuji:
Míro,ale toho hledaj chlapi (a má ho Vondráčková)

Nejlepší odpověď
ten který je

Ano mám radši ano ano.:-D

Další odpovědi
Miroslavst

Já spíše přiměřeně mému věku.

Aramah: Taky toho prošedivělého všude hledají:
http://image.tn­.nova.cz/medi­a/images/origi­nal/Jan2010/590458­.jpg

dagry

Mirku, kdybys nekecal. Já to řeknu takto: Áno aj.

Terryle

Vzhledem k tomu, že jsem vždycky byla v kontaktu především s o pár let mladšíma lidma (rok, dva, tři), rozumím si hlavně s nima, mám mezi nima nejlepší přátele a tudíž když mi padne do oka nějaký ten mladý muž, pohybuje se většinou v tomhle rozmezí. Však já si taky připadám duševně o pár let mladší (a mám pocit, že to tak zůstane napořád :) . Se starším chlapem bych měla pocit, že jsem ta blbější, životem míň protřelá, míň zkušená, míň chytrá – a to bych zešílela, nenávidím pocit méněcennosti. Do života chci rovnocennýho parťáka, ne náhradního tatínka nebo pečovatele. Nikdy!

aramah

Vyzrálé chytré prošedivělé muže. Ale kde jsou?
Doplňuji:
Až tak vyzrálej být nemusí :DD

venkovan

To je těžké – syrečky jsou lepší vyzrálé, hrachové lusky zas mladé.
Otázka je, jaké partnery. K životnímu partnerství, či ke kamarádství, pro práci apod. Pro mne osobně byl důležitý „vnitřní náboj“ té které osoby.

Martina S.

Já mám radši mladší. Naposledy jsem měla staršího partnera ve 21 letech. Od té doby mám jen mladší i o více než 10 let. V sexu mě to tak vyhovuje.

stana73

Terryle,ale zase někdo (já) potřebuje někoho,aby na něj „dohlédl“:)) Po tom,co jsem se vybláznila a musela se starat o všechno,jsem ráda za ten „otcovský“ nadhled.A v mém (36) věku to je akorát.A vím,že je se mnou šťastný a to mi stačí