jsemjá

Máte radši rock, nebo folk?

Rock, nebo folk?

Nejlepší odpověď
Zvidatel

Jak který. Obojí mám rád, ale některé folky se nedají moc poslouchat, totéž platí pro rock. Existuje i Folk rock.
Ale rock je rozšířenější – má mnohem víc interpretů napříč světem a je trochu víc rozmanitější, takže volím asi ten.

Další odpovědi
anonym

Víte o tom, že existujou i jiný žánry, než vaše dva jmenovaný, a že z těch dvou se mi nemusí líbit ani jeden?

Malvína

Poslechnu obojí, ale častěji rock.

quentos

Rock.