Mortin

Máte radši koncerty (filharmonie, nemyslím kapely, zpěváky), nebo divadlo (Shakespearovy hry např.)?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
setapouch

Obojí

Záleží na programu, náladě a společnosti.

Další odpovědi
Agneta

Divadlo

Při koncertech (klasika) mně ruší pohled na hudebníky, takže jen se zavřenýma očima:DDD, prostě když Wágner – tak ale bez pohledu na nějakého „nossiutírajícího“ břídila…:DDD ► ta muzika je o říši snů, tmavém magickém lese…a tak tam oči jen překáží…

Takže hudbu a divadlo vidím diferencovaně…ono to s hudbou dřív jinak nešlo, >jako dnes, kdy si nastavím hloubky, výšky, ekvalizér atd. jak chci…:DDD

Takže divadlo je dnes o něčem jiném, a má jistě šanci (do dalšího století):D

ivzez

Obojí