Avatar uživatele
Gus_Fring

Máte radši individuální sport, nebo kolektivní sport?

Ať už při sportování nebo sledování.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Tw!st před 1524 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kelt

Tak já to netajím, na rozdíl od Drapa. Kolektivní sporty 36,7 %, individuální sporty, 36,4 % . Ostatní akce 26,9 %. Ale nemusí to být přesné.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Bobek 2

To je podobné jako s jinými činnostmi. Jíst nebo sedět v hospodě má největší kouzlo se svými blízkými nebo s partou kamarádů, na druhou stranu třeba na záchodě jsem raději sám. Některé sporty jsou ze své podstaty především společenskou záležitostí, jiné párovou nebo soukromou. Třeba posilování se mi zdá dost podobné tomu záchodu. A osamělá turistika je „o něčem úplně jiném“ než výlet s rodinou nebo s partou přátel.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Záleží na sportu. Atletika, biatlon, fotbal, hokej, cyklistika.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Raději mám kolektivní sporty, ale z individuálních sportů mám také pár oblíbených (např. běh a pěší turistika).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tw!st

Dobrá otázka. Kolektivní sporty se mi zdají zábavnější ale individuální sporty lepší pro sebezdokonalování. Obecně mám raději individuální sporty, protože je můžu dělat nezávisle na ostatních. Miluji posilovnu, plavání, běhání a skákání.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hapiky

Radši kolektivní. Z idividuálních mám rád šachy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Nerozlišuji to příliš. K čemu ti, nebo někomu jinému může být takováto informace dobrá?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Spíše kolektivní. A na sport koukat mně zpravidla nijak neoslovuje (existují nahodilé vyjímky)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek