Avatar uživatele
RAB

Máte radši bílou, hořkou nebo mléčnou čokoládu????

Máte radši bíloo, hořkou nebo mléčnou čokoládu????

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, rynek878 před 5067 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Bílou čokoládá nejím, protože nejde o čokoládu v pravém slova smyslu. Je vyráběna především z kakaového másla, cukru a mléka. Neobsahuje kakaovou sušinu. Mléčná je sice kvalitnější než bílá, ale je pro mě sladká..
Proto mám ráda pouze kvalitní hořkou čokoládu s vyšším obsahem kakaa,, která je jako jediná zdravá a pravá „čokoláda“. Je rovněž zdrojem hořčíku.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
rynek878

já jsem úplně nemocný po hořké čokoládě,velkou dovedu zbaštit na posezení.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
GangstaHelper

Mám raději mléčnou, nepohrdnu ani čokoládou na vaření. Čokolády s velkým obsahem kakaa (Lindt 70% a podobně) mi nechutnají. Já radši sladké.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martina1

Čokoládou neholduji,ale pokud bych si měla vybrat tak určitě hořkou.Taková červená fidorka ke kávičce......

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jedine horkou uz od mala.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

Mám ráda mléčnou a občas bílou

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Mám ráda mléčnou čokoládu, ale i čokoláda na vaření je dobrá. Ale tu jím jen obačas. Bílou čokoládu mám také ráda, ale jím jí nejméně, jelikož nejde úplně o čokoládu. (jak vysvětlila Annas). Jinak já mám ráda i jiné druhy, napři. s oříšky, s karamelem apod. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klarisa

Mám ráda mléčnou a také oříškovou,nej­zdravější je ale hořká čokoláda.Po čokoládě se také hubne,ale nesmí se jí moc,jen plátek.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lorja

U mně jednoznačně vede mléčná čokoláda.Když mám
„mlsnou“,zbaštím tu na vaření a i hořkou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek