RAB

Máte radši bílou, hořkou nebo mléčnou čokoládu????

Máte radši bíloo, hořkou nebo mléčnou čokoládu????

Nejlepší odpověď
annas

Bílou čokoládá nejím, protože nejde o čokoládu v pravém slova smyslu. Je vyráběna především z kakaového másla, cukru a mléka. Neobsahuje kakaovou sušinu. Mléčná je sice kvalitnější než bílá, ale je pro mě sladká..
Proto mám ráda pouze kvalitní hořkou čokoládu s vyšším obsahem kakaa,, která je jako jediná zdravá a pravá „čokoláda“. Je rovněž zdrojem hořčíku.

Další odpovědi
rynek878

já jsem úplně nemocný po hořké čokoládě,velkou dovedu zbaštit na posezení.

GangstaHelper

Mám raději mléčnou, nepohrdnu ani čokoládou na vaření. Čokolády s velkým obsahem kakaa (Lindt 70% a podobně) mi nechutnají. Já radši sladké.

martina1

Čokoládou neholduji,ale pokud bych si měla vybrat tak určitě hořkou.Taková červená fidorka ke kávičce......

anonym

Jedine horkou uz od mala.

iwetax

Mám ráda mléčnou a občas bílou

Jahoda

Mám ráda mléčnou čokoládu, ale i čokoláda na vaření je dobrá. Ale tu jím jen obačas. Bílou čokoládu mám také ráda, ale jím jí nejméně, jelikož nejde úplně o čokoládu. (jak vysvětlila Annas). Jinak já mám ráda i jiné druhy, napři. s oříšky, s karamelem apod. 🙂

Klarisa

Mám ráda mléčnou a také oříškovou,nej­zdravější je ale hořká čokoláda.Po čokoládě se také hubne,ale nesmí se jí moc,jen plátek.

lorja

U mně jednoznačně vede mléčná čokoláda.Když mám
„mlsnou“,zbaštím tu na vaření a i hořkou.