Máte radiji lahváče nebo točený?

Nejlepší odpověď
Emefej

Výhradně točený. Lahváče jsem nepil už asi 20 let. Pivo z PETky jsem v životě neochutnal.

Další odpovědi
anonym

Radiji mám rád točené limonády. Dáš si fofolu?

Hlavně, že urážíš vzdělané lidi, že udělají překlep v příspěvku.
Zameť si před vlastním prahem.

anonym

Barboši,jsem skoro jako ty,ale jsem hezčí a chytřejší to ja jasný a i když mi napíšeš,že jsem udělal chybu v otázce,třeba v jednom písmenku,je to stejná chyba,když jí udělá někdo jiný.
Ptal jsem se na pivo,zase odpovídáš jiným způsobem,ale jinej nebudeš.

anonym

Jugoši, copak jenom pivo je točený a ve flaškách. Upřesni a oprav otázku a já na ni odpovím. Mazej už do práce nebo ti ujede socka.