Máte rádi zvířata, protože jsou chlupatá?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
salsa verde

Ne

Mám ráda i nechlupatá zvířátka.

Další odpovědi
anonym

Ne

Odhlédnuto od toho, že je to jen účelový rým z písničky, rejstřík zvířat je daleko širší než těch pár ochlupených.
Proč bych si měl dobrovolně omezovat širokou škálu?

fcoop

Ne

Já hrozně myluju hadi aty chlupatý nejsou.

www

Ne

Mám rád všechna zvířata bez ohledu na srst, tvar, barvu i chování. Lidi už míň, tam si vybírám 😁

anonym

Ano

Libi se mi vsechno co je chlupate ! :-p -iv-

Lindra

Ano

Mám ráda chlupaté zvířátka s kožíškem.
Morčata ,psi ,kočky, no prostě všechno co je chlupaté.:)

Lucijej

Ne

Mezi moje nejoblíbenější zvířata patří žáby a ty nejsou chlupatý ani trochu :) ikdyž takovej chlupatej ňuňáček má taky něco do sebe ;o)

Džanička

Ne

Mám ráda všechna zvířata, ať jsou chupatá, nebo nejsou chlupatá, ať jsou opeřená, nebo šupinatá, dvounohá, nebo třínohá, nebo čtyřnohá, prostě si nevybírám, jediné co fakt nesnáším jsou pavouci, jinak se ráda pomazlím se vším, pokud je to možné..
Jediná zvířata co nesnáším jsou ta lidská..

quentos

Ne

mám nejradši žáby a ty taky chlupatý nejsou ;{)>

vivatis2-

Ne

Ty seš taky zvíře a nejseš chlupatej!