zvonisek

Máte rádi zpěváka Karla Gotta?

Brzy bude mít narozeniny, tak mu popřejme hodně zdraví, lásky, ale i štěstí.

Nejlepší odpověď
Rokio

Je to skvělý zpěvák, ne-li nejlepší v České republice, ale jeho písničky neposlouchám. Mám raději hudbu z japonského anime, některé české písně a rockovou a metalovou melodii.

Jinak mu přeji všechno nejlepší. Ať se dožije nejméně stovky let.

Další odpovědi
Kepler

Nikdy jsem ho moc nemusel, některé jeho kýčovité škváry typu včelky Máji se fakt nedaly poslouchat. Ale nevadí mi, prostě si přeladím. Má můj obdiv, že ještě ve svých letech zpívá, tak ať mu to vydrží.

Drap

Nevadí mi. Narozeniny bude mít za rok. Ty poslední měl 14,července.

MichaelOffic

Zpívat umí, ale je AŽ PŘÍLIŠ nadhodnocený.
Ohledně detailů pod otázkou to přání k narozeninám nějak nesouvisí s otázkou.

ivzez

Oceňuji jeho kvality, je to nejen vynikající zpěvák,
ale i „lidský“ zaměstnavatel. Ale zvlášť v oblibě ho
nemám, dávám přednost operním zpěvákům.

K dodatečnému přání se ale ráda připojím. (–:

zvonisek

Pište, kdo ho máte rádi?