zvonisek

Máte rádi zmrzlinu? Kterou nejraději?

Já tvarohovou nebo jogurtovou

Nejlepší odpověď
Kepler

Já hlavně kvalitní. Může to být klasická vanilka, nebo straciatella. Hlavně, že se u toho člověk aspoň vnitřně zchladí. To pak člověk dostane chuť na něco méně sladkého, třeba na „beton“ (vodka + tonic)

Další odpovědi
Malvína

Objevila jsem úžasnou zmrzlinárnu za Prahou, 2AD. Jsou vyhlášení a právem! Rakytník, jablečný koláč, angrešt… Vše bezkonkurenční. Avšak maková, to je něco!!
Mám ráda Tiramisu, mascarpone, meloun, skořice, Crème Brûlée,… Je toho spousta.

iceT

Zmrzlinu mám ráda hlavně dobrou.
Jogurt, kafe, lískový nebo vlašský ořech, točená z Opočna vanilková nebo pařížský krém.

Kepler

Co všechno se dá ochutnat? A co takhle mrkvová, nebo cannabisová? Aha, teď jsou v zádeli…

Malvína

Cannabis zmrzlina není nereálná! Ba naopak 🙂 Mrkvovou jsem tedy osobně neviděla, ale kdysi jsem o ní četla, že se někde prodává.
Letos se chystám na tvarůžkovou 🙂

aliendrone

Keplere…
Beton je přeci odjakživa BEcher s TONikem! ;) :D Tedy, myslel jsem, že máš víc natrénováno – a teď se z tebe klube neznalý abstinent! Styď se!! ;) :D :D

Malvína

Chtěla jsem napsat to samé 🙂

aliendrone

Muehehe, ODHALILI JSME KEPLERA – je to prachsprostý ABSTINENT!! ;) :D

Keplere, můžu poslat dobré tipy na čajíčky, mlíčka, limonádičky… nechceš? ;) :D :D