Larissa

Máte rádi „Zemanovy fórky“?

Mně upřímně děsně štvou. I to, jak skáče do řeči, ale když chce někdo něco poznamenat, nenechá jej to říct…
Jak jste na tom vy?

Nejlepší odpověď
mosoj

Jen se přiznej. Štve tě že má pravdu !

Další odpovědi
anonym

Svoje nedostatky ve společenském chování ( kterých si je vědom), ukrývá
za aroganci. Chová se přesně tak, jak se dalo čekat od někoho, kdo se dostal
do prostředí, kam společensky nepatří a na omezenou dobu zde získal určitý vliv.
Potřebuje udělat ze svých slabin „proletářskou“ přednost, to bude většině jeho voličů připadat sympatické.
Hulí kudy leze, jeho závislost na nikotínu a nadměrná konzumace alkoholu
se projevuje na jeho zdravotním (a psychickém) stavu a očekává, že jeho závislosti na těchto lehkých drogách a žvanění budou všichni a všude tolerovat.
„Popelníček by nebyl, pane generální?“
s povděkem .

Led_

V každom jeho „šplechu“ je kus pravdy. Záleží od toho ako vnímate, nestačí len počúvať, treba sledovať aj komu a prečo to hovorí.
Skôste si prečítať napríklad jeho knihu „Jak jsem se mýlil v politice“, kde sa to „hláškami“ len tak hemží, ale aj sebakritickými. Zamyslite sa nad nimi a možno aj pochopíte.

anonym

Možná mě tu všichni odpískají, ale mě se zdá jak otevře pusu tak mele takové kraviny tipu: „Pane redaktore, měl by jste se naučit zákony.“ Jak mile o ho vidím na TV obrazovce tak buď ji vypnu či přepnu kanál jelikož čekám to že až otevře pusu tak si zas bude pískat podle svého.

david22

Mě vadí jak se cítí být důležitý.

anonym

Nevadí mi to, ale všem doporučuji podívat se na Klausovy debaty a tam dělal to samé.I on MUSEL mít stále pravdu a ostatní ne.

SteimlX

Hehe já se pekelně bavim, kdykoliv ho vidim DD
Na lepšího komika v bedně nenarazíte…
Podívejte se, kdyby mi někdo řekl, že jsou tady schody, nemusela by nastat situace, ve které bych byl málem upadl…
Best …