Avatar uživatele
anonym

Mate radi vnitrnosti(ja­tra,jazyky,paj­sl atd:),nebo je zavrhujete a proc?Diky

Vsimla jsem si,ze mladi lide nejsou nadseni,pokud je neco uvareno z vnitrnosti.
Doplňuji:
Mam to take rada.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, dudu, iceT, hanulka11 před 4846 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Miluji všechny prasárny,,tím myslím jídlo,,,např jazyk si přihodím do vývaru, no a pak si ho pěkně zbaštím,,,
Doplňuji:
No občas trpím,,,mám doma vegetariána,,,tfuj,,

Upravil/a: kropitko

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ten který je

Mám rád jen některé ,,prasárny''jako jsou játra na roštu nebo držkovou polévku.Jinak mi chutná klasika jako je řízeček,gulášek apod.:-)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Anizbor

Myslím si,že je neumí dobře připravit,ochutit a pod.Občas přece vnitřnosti podáné na oběd nemohou ublížit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
VampGirl

Já je mám hrozně ráda. Třeba játra s rýží, králičí hlavy – mozek, jazyk. Jím i ledviny, srdce… Pro mne je to taková lahůdka. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Mám ráda játra drůbeží i vepřová,kuřecí žaludky v polévce,na pajšlovou omáčku mám vzpomínky ze školní jídelny,taky mi chutnala.
Takže vnitřnosti ano.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Plně v duchu konstatování, že protiklady se přitahují, manželka a potažmo děti droby neveznout do pusy ani o domácí zabíjačce, naproti tomu já jsem ochoten si na dobře připravených specialitách z tohoto materiálu smlsnout prakticky kdykoliv a rád.
Mistry v přípravě bývaly staré hospodyně. Na jimi připravené kravské vemínko zapečené na zelenině, telecí okruží na smetaně nebo třeba gulášek z vepřových jater a sleziny dodnes vzpomínám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Já tedy to ráda nemám i když pro rodinu to občas vařím,ale nejím to.
Pouze játrová zavářka mi nevadí do polévky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
myšpulín

Taková játra nebo ledvinky jako omáčka s rýží nebo knedlíkem, tak to si jednou za čas ráda dám. Nebo játrovou zavářku do polévky, tu taky můžu. Ale jazyk a pajšl jsem nikdy neměla a nějak mě to neláká.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Jak který – jatýrka nemají chybu. A dodneska vzpomínám na králičí ledvinky a srdíčko, to jsem jako malá vždycky vyžírala a milovala. Ale takovej jazyk nebo pajšl do mě nedostanete ani pod pohrůžkou smrti – tenhle druh svaloviny nemůžu ani cítit, přijde mi to tlustý.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek