Mate radi vnitrnosti(ja­tra,jazyky,paj­sl atd:),nebo je zavrhujete a proc?Diky

Vsimla jsem si,ze mladi lide nejsou nadseni,pokud je neco uvareno z vnitrnosti.
Doplňuji:
Mam to take rada.

Nejlepší odpověď
kropitko

Miluji všechny prasárny,,tím myslím jídlo,,,např jazyk si přihodím do vývaru, no a pak si ho pěkně zbaštím,,,
Doplňuji:
No občas trpím,,,mám doma vegetariána,,,tfuj,,

Další odpovědi
ten který je

Mám rád jen některé ,,prasárny''jako jsou játra na roštu nebo držkovou polévku.Jinak mi chutná klasika jako je řízeček,gulášek apod.:-)

Anizbor

Myslím si,že je neumí dobře připravit,ochutit a pod.Občas přece vnitřnosti podáné na oběd nemohou ublížit.

VampGirl

Já je mám hrozně ráda. Třeba játra s rýží, králičí hlavy – mozek, jazyk. Jím i ledviny, srdce… Pro mne je to taková lahůdka. 🙂

iceT

Mám ráda játra drůbeží i vepřová,kuřecí žaludky v polévce,na pajšlovou omáčku mám vzpomínky ze školní jídelny,taky mi chutnala.
Takže vnitřnosti ano.

dudu

Plně v duchu konstatování, že protiklady se přitahují, manželka a potažmo děti droby neveznout do pusy ani o domácí zabíjačce, naproti tomu já jsem ochoten si na dobře připravených specialitách z tohoto materiálu smlsnout prakticky kdykoliv a rád.
Mistry v přípravě bývaly staré hospodyně. Na jimi připravené kravské vemínko zapečené na zelenině, telecí okruží na smetaně nebo třeba gulášek z vepřových jater a sleziny dodnes vzpomínám.

hanulka11

Já tedy to ráda nemám i když pro rodinu to občas vařím,ale nejím to.
Pouze játrová zavářka mi nevadí do polévky.

myšpulín

Taková játra nebo ledvinky jako omáčka s rýží nebo knedlíkem, tak to si jednou za čas ráda dám. Nebo játrovou zavářku do polévky, tu taky můžu. Ale jazyk a pajšl jsem nikdy neměla a nějak mě to neláká.

Terryle

Jak který – jatýrka nemají chybu. A dodneska vzpomínám na králičí ledvinky a srdíčko, to jsem jako malá vždycky vyžírala a milovala. Ale takovej jazyk nebo pajšl do mě nedostanete ani pod pohrůžkou smrti – tenhle druh svaloviny nemůžu ani cítit, přijde mi to tlustý.