Kepler

Máte rádi Vlastu Redla?

Zítra oslaví šedesátku! Které písničky od něj máte nejradši?

Nejlepší odpověď
marci1

Mám jeho písničky ráda. Má srdce na dlani a obrovskou lásku k hudbě. Co je jednoduché, je krásné. Kvůli tomu bych nemohla žít jinde ve světě. Známé jsou, třeba Galánečko, Husličky, Bože můj, ale co třeba: „Je mi smutno“! Krása. 🙂

Další odpovědi
aliendrone

Neznám, jediný Redl kterého si vybavuji je ck plukovník Alfred Viktor. Ten by se ti nelíbil, protože sice „vlastenecky“ zrazoval ck mocnářství, ale ve prospěch Ruska, tož asi tak. ;) :D :D

Michala11

Dvakrát:)

nyjono

Jeho písničky nejsou můj šálek kávy.

ivzez

14. dubna 2019 → 60 let? Myslela jsem, že je mladší. (–:

Moc ráda od něj poslouchám všechno, nevybrala bych jen jednu písničku.

annas

Dobře, že jste datum doplnila. Protože zítra narozeniny nemá.

Měl je 14. dubna. Dne je 5. května, takže to není zítra, ale bylo to už před 3 týdny.

Často si to tazatel neuvědomí, že dnes je dnes. zítra je zítra, ale souvisí to s přesným datem.

Takže když čte otázku další den, je stále zítra, může to být za rok,. tudíž informace je nepravdivá a nedává smysl.