uccello

Máte rádi videa natáčená vertikálně?

Když to vidím, autora bych většinou přizabil už jen kvůli editaci. Výrobci mobilů by měli jednoduše udělat zámek, který by donutil uživatele správně natočit mobil, jinak by natáčení nespustil.
http://www.am­k.to/images/ar­ticles/default/977-1387476738.gif

Odpovědi
isteron

Vrcholne to neznášam ! Keby som mohol, tak strielam, na autora.

gecco

Přiznám se – když takovou zpotvořeninu ´vidím´, prostě se na ni ne(po)dívám…
😉

anonym

Vertikálně mi to příjde zajímavější, kdyby lidi dělali viny s iPhony horizontálně tak to nemá takový efekt.

štamgast

Hnus.