kosaaaak

Máte rádi Velikonoce?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
barnajka

Ne

Nesnáším, neslavím, ignoruju.

Možná je vezmu na milost, jestli někdy budu mít vlastní rodinku a děti…ale do té doby si u mě velikonoce ani neškrtnou :P

Další odpovědi
arygnoc

Ne

ani teď, ani nikdy jindy.

Alesh

Ne

Jediné positivum, které na nich shledávám je volno na Velikonoční pondělí.
Jinak je to u nás jen mrtvá náboženská tradice, zvrhávající se v nezřízené alkoholové orgie. Co bych na tom měl mít rád?

dědapetr

Ne

jen to volno.

anonym

Ano

Velikonoce mají rádi děti, a ty mám. Proto mám rád velikonoce.

quentos

Ano

Nedám na ně dopustit. Kdy už si ty ženské nechají vysvětlit, že nejde o „mlácení“, nýbrž o symbolické omlazení. Nevím, jak ostatní, ovšem já u toho omlazovacího procesu dodržuju decentnost. To, že to chlapům neumějí vysvětlit a nechají se nezřízeně mlátit, lze vysvětlit jedině sklonem žen k masochizmu. Stejně jako u případů vkusu, kdy dávají raději přednost hajzlům a tyranům, kdežto před hodnými muži zdrhají a mají je za „slabochy“.

GM

Ne

Vždycky jsem je nenáviděla. Naštěstí jsou už děti z domu, tak velikonoce ignoruju. Většinou v ten den mám pracovní směnu, tak si trochu přivydělám, protože je to svátek.

Bublinnka

Ne

kropitko

Ne

Terryle

Ne