Avatar uživatele
VanEgg

Máte rádi vánoce?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4126 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Biky

Jako mladší jsem je měla radši. Mám ráda hlavně tu atmosféru – světýlka, vůně, pohoda, perníčky.. avšak od té doby co se naši rozvedli už mě to tolik nebere, vždy si vzpomenu jak jsme byli šťastní, všichni dohromady. Vím, že to asi zní nepochopitelně, ale jsem hrozná cíťa.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Matthew

Já je nemám rád odjakživa :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Jako mladší jsem Vánoce měla ráda, ale bála jsem se, že vyvedu nějaký průser jako každý rok pokud se slaví něco velkého. Bylo to ze stresu atd. Nyní to už umím ovládat, sice mi v tom taky dopomáhají prášky proti úzkosti, ale jinak už nemám proč se na Vánoce nervovat, tak proč si je neužít :) Je to čas, kdy se rodina schází a tráví čas společně, a když se vybere i nějaké hezké místo pro slavení Vánoc, tak je i hezká atmosféra, která vás dobře naladí, nějaké ty dárky taky neuškodí, nálada je převážně veselá a například to je v mé rodině hodně vzácné, tak jsem za Vánoce ráda c:

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
otaznik007

Jasně!!! Nejlepší část roku! Vánoční pohádky, cukroví, nádherná atmosféra, padá sníh,… Prostě úžasný!!!
Doplňuji:
I564 má recht…

Upravil/a: otaznik007

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Mám i nemám, záleží jak v čem. Ovšem jako tradici, atmosféru, pohodu a i to že jsou lidé i na veřejnosti k sobě milejší mám rád.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jistě 🙂 Jediný dny kdy se nejde do školy ani na brigádu =D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

miluji vychod slunce,zev taku,padajici snih,zimni radovanky,ale ty tzv.vanoce nesnasim.mam rada urimnost,ne pokrytectvi.bo­huzel,vanoce jsou hodne o sebezapreni a pretvarovani se.to ja neumim,proto jsem nevhodny adept na slavení.
Doplňuji:
oprava-zpev ptaku,padajici snih.

Upravil/a: pizlicka

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Sůwa

Od dětství Vánoce ráda nemám a v posledních letech jsem je zrušila docela. Tu „povinnou“ sváteční atmosféru nejsem schopna přijmout a je jen velice málo Vánočních svátků, na které mohu vzpomínat bez negativních emocí. Určitě to tak ale nemají všichni a to je dobře…

před 4126 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
pizlicka

suwo,aspon jeden uprimny clovicek,bez pretvarky.dekuji,ze tu jsi.

před 4126 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek