bigbít

Máte rádi tlačenku? A jak si jí „dáváte“?

já znám nejčastěji odmalička díky otci z hospod hlavně tu s octem a cibulí plus chleba…ale věřím, že si jí vychutnáváte i jiným způsobem..:-) podělte se

Nejlepší odpověď
Terryle

já teda budu asi exot, ale tlačenku jsem nikdy nejedla a nejím, mám k ní jakýsi odpor. Myslím, že to kvůli tomu rosolu – mám zažito, že slaný masový věci maj být pevný a ne klepavý… takže tu já ne. Ale mamka si ji občas po zabijačce u babičky dává s cibulí – asi klasika.

Další odpovědi
Džuls

Ja osobne ju neznášam. Neviem jej prísť na chuť, pripadá mi taká nechutná. Moja babka ju zase zobe hocikedy za deň, podobne aj otec-ten si ju dáva na chlieb, zvyčajne s horčicou a cibuľou.

quentos

jednou za uherskej rok na ni chuť dostanu; je nejlepší skutečně přesně tak, jak to popisujete, Chleba, hodně cibule a hořčici, nejlíp francouzskou

hanulka11

já tedy jen s octem cibulí a opepřit a s chlebíkem

vyjmečně když je výborná tak i jen na chleba

Hykam

Já zas mám rád drůbeží tlačenku do housky a tak na necelou minutku to strčím do mikrovlnky.
Výborný 🙂

iceT

S octem a cibulí,ale slyšela jsem,že se dá i usmažit trojobalu jako řízek,prý delikateska,ale to mi moc nezdá a představit si to je …no nevím,nevím.

Rocker

Když jezdím na výlety na kole,většinou se někde zastavím na tlačenku s octem,cibulí a chlebem.K tomu dám jedno pivko,líp se pak šlape dál:-)

Já...

Můj kamarád řezník říká:

„Tlačenku od jinýho řezníka zásadně nejím, protože NEVÍM, CO DO NÍ DÁVÁ. A svojí nejím taky, protože zase naopak VÍM, CO DO NÍ DÁVÁM…!!!“

😉

Nicméně já ji jím, A SICE TAK, že nejdříve 2/3 na chleba na sucho a pak zbývající 1/3 s octem, cibulí a chlebem…

zdeny

Jeden Ital si ji dával s octem a cibulí a pokapával si ji olivovým olejem. Zkusil jsem to a dobrý. já si k ní udělám ještě kakao, divný ale ten kontrast chutí mi lahodí 🙂