Cumacek

Máte rádi těstovinové saláty? Jaké přísady přidáváte?

př.tuňák apod..

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud možno nejím těstoviny – proč si nějakou moukou ty přísady kazit??
😉

Další odpovědi
lota

Ano. Dnešní přísady – ředkvičky, jogurt, koření.

Nazdar Bazar

Ano, přidávám do něho Tuňáka,dresin­k,rajčata, a okurku. Jak málo stačí pro plnohodnotnou večeři.

RyuzakiKate

Jasně, ráda dělám tento: uvařím vřetena, scedím, zakápnu olivovým olejem a nechám vychladnout. Ještě do toho teda přidávám výbornou směs koření od Grešíka, jmeuje se „na špagety“. Mezitím si nakrájím okurku, česnek (ne drtičkou), rozčtvrtím cherry rajčátka, na pánvi si na cibulce osmahnu cuketu s trochou sójové omáčky (ale kvalitní, žádný maggi a podobně) a podusím. Všecku zeleninu přidám do těstovin, dám do toho asi půl kelímku velkýho obyč. bílýho jogurtu, zamíchám a ještě dám vychladit do ledničky. Ňami :)

iceT

těstoviny,čerstvá zelenina,kysaná smetana,z koření tak max.sůl a pepř,ale těstoviny solím při vaření a když dávám kuřecí maso,tak je při tepelné úpravě taky okořeněné