Máte rádi takovýto styl hudby?

U mě:
Kapela super,mládí vpřed,zpěvačka exceletní-Anna Taylor.
Díky za všechny odpovědi.
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=yKDHdfNpOH4

Nejlepší odpověď
anonym

Pane anonym, mě se to nelíbí, je to vyměklý, zpěvule je kočka, to jo, ale to je asi tak všechno, tohle umí zahrát každá vesnická kapela.

Další odpovědi
Drap

Nevadí mi, ale nevyhledávám

Rocker

Neznám,ale je to dost dobrý

Kelt

Takovou hudbu neposlouchám, ale musím říct, že tito mladí to umí. Ta holka zpívá přirozeně a na nic si nehraje. Navíc je docela pěkná. Takže je to dobré, i když Johny Cash je jen jeden.

Awe

Nevyhledávám, ale poslouchat se to dá

klumprt

Dobrý! Mezi tím umělohmotným načinčaným shitem, co je dneska slyšet z rádia a vůbec všude, je příjemné slyšet, že někdo mladý se věnuje starému poctivému bigbítu a blues.

Mimochodem, když už jsme u toho objevování, já jsem objevil nedávno tyhlety mladíky z Finska, kteří za to umějí taky slušně vzít. Upozorňuju majitele jemnějších ušních bubínků, že se jedná o poctivý thrash metal říznutý punkem: https://youtu­.be/_VYaSmFcfVM

Kepler

Boží! Vše co voní blues a jazzem, je moje krevní skupina. Tenhle kousek má obrovskou sílu. A to se můžu počítat mezi seniory…ale nepočítám!

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

Jak tedy myslíte Jugare, já jsem vám jenom chtěla udělat radost, když jsou ty vánoce.