stana73

Máte rádi svoje auto a říkáte mu jménem?

Já mám vymazlenou feldu Barču
Doplňuji:
Ale to je mustang!!! :D

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Já mám prašivý auto, protože je odstavený a nejede. Žere moc až příliš a je rozbitý.
Ale mám svýho milovanýho pincka.
http://img.na­dapenny.com/t20/110­17/nadap171344552­840237.jpg

Další odpovědi
aramah

Nemá jméno ale je to moje zlatíčko.

dagry

Tak já bych mohla říkat leda tak Ursánku, protože jsem dělala řidičák v traktoru Zetor Ursus 😁. Ale nevlastním ho, to byl traktor erární.

poa.li

Ano, neříkám mu sice jménem, ale hodně pro mě znamená. Jsem rád, když je v pořádku…

magicm18

Ano,sve auto mam moc rad.Protoze se o auto staram,tak mi opravdu dobre slouzi.Je to SKODA Fabia a jmenuje se „Číča“.

Casparek

Auto mám, ale beru ho jako nutné zlo. Je to železný křáp, který mi leze na nervy, žere moje peníze, ale člověk se bez něho neobejde. Jméno té věci samozřejmě nedám. Kdyby měli k dopravním prostředkům všichni stejný přístup jako já, nestály by tolik peněz. (Ale jinak nejsem takový morous)

Ella

my máme rodinné auto, ale já mu říkám stará kraksna…

bohunka1

No my máme Škodu octavii a samozřejmé je to láska mého muže:) No a já mám ráda svého muže a ten taky dobře jezdí:)

hanulka11

já mám svoji žabičku -zelenou corsu-moje holka šikovná