Michal

Máte rádi společné akce s dárky a ohňostrojem?

Někteří lidé se společných akcí neradi účastní ,tak se raději ptám.Já si myslím,že se tam dají navázat nová přátelství i láska.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Ono záleží jak je to pojato. Někdy je to takové volné, to mi nevadí. Někdy je to takové nucené a to mi vadí. Teď se jde přát, teď se jde fotit, teď se jde to či ono.
Ano, dají se tam navázat různé vztahy, horší je, že pokud tyto akce navštívím, většinou je to s manželkou a to o navazování nemůže být ani řeč :D

Další odpovědi
vecernice

Moc ne,už jen proto že než se rozkoukám,tak to končí.Většinou jsou to akce plánované a ty moc nemusím.Ale dost to záleží na té společnosti ve které se nacházím.Někdy jsem mile překvapena a někdy naopak zklamána,když asi moc očekávám a těším se.