mandat

Máte rádi „sociálně slabé“?

Doplňuji:
Sociálně slabými myslím mladíky, nepřizpůsobivé, živící se sběrem kovů.

Nejlepší odpověď
anonym

Ano, a žijí poblíž mě

… a jsou to důchodci, neúplné rodiny …

Další odpovědi
zzzzz

Ano, a žijí poblíž mě

To není ostuda, ani nic špatného, nikdy nevíš, co potká v životě tebe.
Doplňuji:
Vždyť skoro každá samoživitelka je ve velmi tíživé sociální situaci.

mosoj

Ne

Když bud mít důvod tak ano, ale jinak nevím proč bych je měl mít rád. Nic proti nim nemám a pokud mohu a má to důvod tak pomohu.
Ale jestli si myslíš že přispívám ožralovi na parkovišti na chlast tak to ne !!!

Mirdas

Ne

Jako celek mne samozřejmě nevadí.

Vadí mne jen ti, kteří tento statut zneužívají a právě třeba i na úrok těch již zmiňovaných důchodců.

huxa

Ne

Doplňuji:
Proč bych měl mít rád někoho, koho neznám?

petra15

Ne

A nevím, proc nazývás Cikány sociáne slabými ! ! ! Mají se az moc dobre ! V jiných zemích by jim nikdo nic nedal, jako v Cechách !
Nebo myslís, ze v socialistických / komunistických zemích by neco dostali? Koukni na Cínu, tam musí kazdý pracovat…:-)

GM

Ne

huxa

Je mi 18 let, jsem tudíž mladík, nemám trvalý příjem a průměrný asi 3000 Kč měsíčně, je to sociální slabost? 🙂

zzzzz

To je méně než životní minimum, tak pokud by tě nedotovali rodiče, byl by si zcela jistě sociálně slabý.

gagaga

kdyz ty kovy nekradou, tak s nimi soucitim..
soucitim s nimi tak, ze jim davam prosle potraviny ! :)
ale ne o rok, ale trebas kdyz odjizdim, tak jim je dam na kliku .. ( zbytky ) :)
jeste si nestezovali ..

a uz jsem to tu jednou psala : ze jsem anonymne davala v mestecku kde bydli starsi syn na kliku jednomu chudemu chlapci obleceni, ktere me predtim muj syn vyradil ( rekla jsme mu , ze mu to povesim( tomu chudemu chlapci na kliku, ale nebudu klepat, aby mu nebylo trapne ) ..
no, a za par dni volali kamosi memu synovi , ze mu " Zolik " asi nejak slohnul obleceni i kolo !
( to kolo mi pro nej taky syn dal ( jsem mu take oprela o dvere ) :))
..syn mi pak " podekoval " ze o me anonymite vi ted cely mesto ! :)

  • iv-

briketka10

nepřizpůsobivé nesnáším,
ale se sociálně slabými
soucítím patřím mezi ně
také !!

iceT

koho konkrétně myslíš tím sociálně slabým?

zzzzz

Mi sociálně slabí nevadí, to je situace do které se klidně může dostat i normální slušný člověk, stačí skončit na dlouhodobé nemocenské. Vadí mi nepřizpůsobiví.

Blbě položená otázka, že.

mandat

Přece mladíky, nepřizpůsobivé, živící se sběrem kovů.

zzzzz

Tak otázka na ně, už tu byla mnohokrát, ale to je jiná skupina, než sociálně slabí.
To jsou nepřizpůsobiví asociálové 🙂